Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hány különböző sminkterméket...

Hány különböző sminkterméket használtok naponta?

Figyelt kérdés

Én alapozót, púdert, kontúr púdert, pirosítót, szemöldök púdert, korrektort (2 félét), szempilla spirált, rúzst.

Tehát 9.


2012. aug. 2. 19:40
 1/10 anonim ***** válasza:

Nyáron: színezett, napvédős hidratáló; ásványi púder, szemhéjfesték, spirál, szájfény :5

Télen a hidratáló helyett alapozó

2012. aug. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
alapozó, korrektor, púder, szemceruza, spirál és szájfény. Alkalomra még plusz pirosító.
2012. aug. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ha itthon vagyok semmit, mert nem problémás a bőröm. ha elmegyek, akkor alapozót, szempillaspirált, tehát 2..
2012. aug. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
alapozó,púder,korrektor,bronzosító,szempillaspirál,rúzs :)
2012. aug. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Sokat :)

Általában: szemhéj alapozó, szemhéj púder,szemceruza, szempilla spirál,pirosító,szájfény.Alkalmanként ehhez hozzájöhet szemhéjtus,rúzs,szemöldökceruza és púder is, különleges alkalmakra pedig alapozót is használok (azért nem tartozik a mindennapi sminkhez,mert nem túl problémás a bőröm)

2012. aug. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nyáron nem szerencsés az alapozó mert foltokban barnulhatsz le. Egyébként én színezett fényvédőt, spirált. Télen alapozó, korrektor, szempillaspirál, néha szemceruza vagy tus, és rúzs.
2012. aug. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Alapozó, púder, pirosító, korrektor, (ált. fehér) szemceruza, szemhéjpúder, szemöldök púder, szempillaspirál, valamilyen szájra való cucc (rúzs vagy csak szőlőzsír). Szóval nekem is 9. (20L)
2012. aug. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én szemhéjtust használok csak :D

Vagy ritkán ha kísérletezgetek, akkor szemhéjpúder. De az nem naponta. Szóval 1.

2012. aug. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nallam a szempilla festets az egy ritale ;)) 4-5 fajta rimmelt hasznalok, egyszerre :P nekem igy vallt be, amugy nyaron csak rimmel, puder es egy kis szajfenybol all a sminkem!
2012. aug. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nyáron: szempillaspirál, rúzs/szájfény = 2

Télen: spirál, tus, alapozó, rúzs/szájfény = 4


Pont elég, nyáron meg főleg nem jó, ha valaki agyonmázolja magát.

2012. aug. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!