Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Friss tetoválásnál ez normális?

Friss tetoválásnál ez normális?

Figyelt kérdés

Tegnap csináltattam az első tetoválásomat. Szólt a pasi, hogy ne ijedjek meg ha folyni fog a festék az elején, mert az normális. Kenem is úgy ahogy mondta, meg fóliázom.

De most zuhanyzásnál néztem, hogy olyan mintha egy vékony gennyes réteg lenne a tetején, kicsit fehéres volt, gondolom a krémtől. Ahogy itattam le róla a kenőcsöt a zuhanyzáshoz akkor az viszonylag lejött, a papírtörlőn maradt egy kevés kis festékkel.

Ez így normális? Persze nem dörzsölöm meg kapargatom, csak itatom fel a papírral amit tudok. Kb mennyi ideid fog még szivárogni a festék?


2012. aug. 5. 21:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, az első 1-2 napon a festék még megfoghatja a papírt. De ebben a melegben azért néha szellőztetheted is.
2012. aug. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Szellőztetés... igen. Mondták hogy az sem árt.

Arra gondoltam, hogy még holnap fóliázom, mert 2-3 napig kötelező (nekem azt mondták) és utána már nappal szabadon lenne lekenve, és éjszakára fóliáznám csak.

Köszi

2012. aug. 5. 21:32
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem az jó. :)
2012. aug. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Nekem azt javasolták, hogy 4 óránként tiszta vizzel öblitsem foliázzam ujra és naponta egyszer papirtörlövel jo erösen mintha gyalulnám huzzam át egyszer rajta a törlőt, nem kellemes, de minden felesleg lejön igy róla, illetve reggel este bepanthen és nem lesz baja :)
2012. aug. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nekem meg kifejezetten megtiltották hogy dörzsöljem. Csak felitatni szabad, nekem azt mondták.

De már szépen letisztult. Viszont most kegyetlenül viszket, hiába kenem :)

2012. aug. 8. 11:23
 6/10 anonim ***** válasza:
Én babapopsitörlővel tisztítottam, vékony kenés, fólia, kb. két napig szoktam.
2012. aug. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ezt a dörzsölést én sem értem. Én is csak itattam róla a nedvességet. Viszketésre nem emlékszem, bár nem kizárt hogy volt :)
2012. aug. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
nem dörzsölni kell, hanem egyszer erösebben áthuzni rajta a papirtörlöt, hogy minden felesleg lejöjjön :) nekem 2 nap alat ezzel a modszerrel, teljesen lement róla minden felesleges festék és szépen gyógyul.
2012. aug. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondták ne is fóliázzam... és nem is volt szabad hogy vízhez érjen 1-2 napig... nekem a bokámon van és gyorsan be is gyógyult!
2012. aug. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Már nekem sem viszket. És szerintem a felesleg is eltűnt teljesen.

Köszi a válaszokat :)

2012. aug. 11. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!