Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A fiúk is csináltathatnak...

A fiúk is csináltathatnak francia manikűrt maguknak?

Figyelt kérdés
Tegnap láttam egy srácon francia manikűrt a villamoson. Valószínűleg tipzselés lehetett. Nem tudom mennyire elterjedt, hogy a fiúk is hordjanak ilyeneket?
2008. máj. 9. 11:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
69%
Jaaaajj!!! Én ha meglátnék egy ilyet 30 éves nő létemre, lekapnám a fickót a 10 körméről.:))Olyan elszomorító ez... Ne csináljanak francia manikürt, ne fessék magukat, max. a hajukat. Legyenek már férfiak!
2008. máj. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem buzi volt.
2008. máj. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
43%
Abszolút nem divat hogy a fiúk műkörmöt, pláne francia manikürt csináltassanak. A rockerek festik, meg az emosok is, de náluk talán még el is megy. A többi fiú meg maradjon a seggén.
2008. máj. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
62%
Nem! Ne csajosodjon már el minden férfi! Hihetetlen, komolyan...
2008. máj. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Bizony szép a francia manikűr, de a fiúkon elég kérdőjeles??????????
2008. máj. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
72%
Azt is tarsd szem elott,hogy a srac nem biztos, hogy tisztaba volt a nemi identitasaval.
2008. máj. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
55%
ennél buzisabb dolog nincs is:S sztem neeee
2008. máj. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
62%

Szomorú hogy ez egyátalán téma lehet...

persze, csináltasson műkörmöt, fesse magát, és hordjon tangát. Ja és persze minden létező helyen gyantáztasson is. áááááááááááááááá

2008. máj. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 tade ***** válasza:
61%
Persze...nekem volt egy fiu ismerosom, na o is festette a kormet (de nem volt emos)..trendi felhosszu hajat viselt, festette...szedte a szemoldoket, festette a szempillait meg a szajat...az mas kerdes, hogy tuti nem fiunak erezte magat....de ha neki ez tetszik...amugy meg rendes fej volt...engem meg rohadtul nem erdekelt, hogy hogyan oltozkodik, meg, hogy hogyan festi magat
2008. máj. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
45%
Mostanában a "metroszexiális" kifejezést használják az ilyesmire. Nem biztos, hogy homokos az ilyen, de az én szerény véleménym szerint nagyon férfiatlan dolog ennyire pampucolni magát valakinek.
2008. máj. 15. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!