Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Duci hason nagyon visszataszít...

Duci hason nagyon visszataszító a köldökpiercing?

Figyelt kérdés
2009. júl. 21. 13:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
43%
igen. ahogy besüpped és lötyög a hurkák között...pfujj. undorító. szépen tessék lefogyni és utána berakatni. meg amúgy is, minek mutogatja valaki a hasát ha kövér? lehet lepontozni de akkor is gusztustalan.
2009. júl. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
56%
Nem túl esztétikus. Bár tudod ez is viszonyitás kérdése mit értesz duci alatt. Ha hurekás, akkor tényleg nem ajánlatos a piercing szerintem. Bár elég sokat látni az utcán manapság.
2009. júl. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%

héé kislány, nem tök mindegy, hogy ide ismeretlen emberek mit válaszolnak?

ha neked tetszik, szexinek találod, akkor semmi ne állítson meg.

2009. júl. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Hát nincsenek hurkáim! :) Csak épp kockás hasam sem. :(
2009. júl. 21. 13:22
 5/15 anonim ***** válasza:
32%
hát eléggé...mondjuk van akinek az is jól áll,láttam már ilyet,de azért szerintem egy szép,feszes laposabb hason mutat igazán jól
2009. júl. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
31%
nem visszataszító,de azért egy lapos hason jobban mutat.
2009. júl. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
83%
ha nagyon szeretnél, csináltass, és ne foglalkozz mások véleményével! szerintem egy nagyon dagin mondjuk nem szép:s a lapos hason k**va szép :)) nagyon is^^
2009. aug. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
78%

Szerintem a pocakon nem csúnya. :)

Szóval,ami olyan pocak,hogy csak nem lapos meg nem feszes,de nem hájas lötyögős,szerintem jól mutat rajta a piercing... De mondjuk attól is függ milyen köldök,ha a hurkáktól nem látszik,akkor felesleges. :)

2010. márc. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
82%
Jól fog az állni :))) Mint ahogy a mondás tartja: nagy kufferbe jó pakolni, csak szégyen vele utazni :DDD
2010. ápr. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
8%
nehogy használjál ilyet mer nagyon undorító... sőt mikor a hájas hurkáknak kilóg a fél hasa. Nem ajánlom.
2010. máj. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!