Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Meddig szoktak az ajakpiercing...

Meddig szoktak az ajakpiercingek gennyezni? Hany napig kb?

Figyelt kérdés

Augusztus 3.an csinaltattam, s most kb 5napja gennyedzik, neha ugy raszarad hogy direkt olyan sarga "darabokat" szedek le a pc-röl meg a szamrol kivülröl. Snakebite-m van. Tudom hogy normalis a gennyedzes, de meddig?

Muszaj naponta többször tisztitanom, ezzel az Octenisept-el, amit a piercer adott.



2012. aug. 14. 07:48
 1/4 anonim ***** válasza:

A sárga gennyezés egyáltalán nem normális, már ne is haragudj...

A duzzanat normális, de ha levedzik, ott már bajok vannak.

NEM(!!!) elég az Octenisept!

Clorhexamed oldattal kell öblögetni minden evés után (ivás után se árt, ha nem vizet iszol), dohányzás, csókolózás. orális szex kilőve, tejet és tejtermékeket, erősen zsíros-fűszeres ételt ne fogyassz! Igazság szerint az sem árt, ha húst sem nagyon eszel, az is fehérje, de alapos öblögetéssel az még talán belefér :)

Fogat mosni szabad, sőt, kell is, de csak óvatosan.

Mivel gennyes, így én az Octenisept helyett egyelőre inkább a Hyperolt javasolnám. Nem nagy kiadás, 20 db-os kiszerelés 500 Ft körül van... Felespoharat nem egészen a feléig megtöltesz vízzel, beledobsz egy tabit, megvárod, amíg felolvad, az oldatot fülpiszkálóval bőven a piercingre és a lyukra viszed, és megvárod, amíg az elhat szerves szmötyik elpezsegnek, majd a fülpiszkáló másik végével letörlöd - ezt addig ismételgeted, amíg van pezsgés. Gyulladásgátló hatása is van, szóval tuti, hogy segíteni fog, és a kimaradt tablettákat, azt is fel tudod használni (az oldat is addig használható, amíg el nem fogy, nem kell rögtön kiönteni!), de az le is van írva a csomagoláson.

Jobbulást! :)

2012. aug. 14. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
45%

Az enyém vagy 1-2 hónapig gennyezett. Nem nagyon. Néha utána is előfordult ritkán. Bár én sose kentem semmivel.

Most már kivettem mert szétcseszte a fogaimat. Arra is készülj fel.

2012. aug. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Első válaszoló, az, hogy gennyedzik, teljesen normális dolog, mivel a szúrás helye be van gyulladva! Nem mindenkinek levedzik, de ettől függetlenül ha valakinek igen, attól még nem kell a legrosszabbra gondolni. Nekem is gennyes volt úgy kb az első héten, utána elmúlt. Szóval kérdező, mindent ugyanúgy csinálj, ahogy eddig, és ne aggódj, már csak pár nap :)
2012. aug. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Masnapra duplajara dagadt az also ajkam, ugyhogy voltam is a gyogyszertarban, ott kaptam gyulladaskezelö tablettakat, be is vettem rögtön 2-öt(ugy irja az orvossagon, pici kis tablettak), s par ora mulva szepen le is lappadt az ajkam, most szedem ezt rendszeresen, minden kb 8oraban, s mostmar nem is gennyedzik annyira durvan, csak nagyon ritkan egy keveset.


köszi a valaszokat, megnyugodtam :)

2012. aug. 17. 23:46

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!