Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol vehetnék, vagy honnan...

Hol vehetnék, vagy honnan rendelhetnék olcsó (hamisítvány) Rolex karórát?

Figyelt kérdés
Ebay-en már néztem.
2012. aug. 15. 00:15
 1/5 anonim válasza:

[link]


parancsolj :)

2012. aug. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%

A hamis óra hamis embereknek való.


Ezen gondolkodj el jól.

2012. aug. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Moha- válasza:
0%

Bangkokban olyan minosegu rolexet vehetsz, amirol csak felnyitas utan derul ki, hogy nem eredeti. Kirakjak eled ugyanabbol az orabol a ket harom minoseget es ha a legdragabbat veszed, akkor belul is egy elso ranguan osszeallitott automata orad lesz.

Basszal ra mit mond mas! Vegyel egy rolexet occsoert!

Az eredetit ugysem tudod megfizetni.

Egy huszast meger!

2013. dec. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

:)))


Ezt a legendát ki találta ki, hogy csak felnyitás után állapítják meg, hogy hamis? Persze a laikusokat simán át tudod ejteni, de még ők is elgondolkodnak majd azon, hogy honnan futja neked többmilliós órára... lúzerek.

2013. dec. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Moha- válasza:
Nekem futna igazira is, de ha mar Bangkokban jar az ember, miert ne vegyen egy rolexet? Nincs ebben semmi szerintem. Egy jopofa emlek. Amugy elhiheted, hogy nem csak roman minosegu rolex hamisitvanyok leteznek. Te vagy beszukulve egyugyu baratom. Megneznem, mekkora szakertoje vagy az oraknak kisoreg.
2014. jún. 1. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!