Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lehet valahonnét rendelni...

Lehet valahonnét rendelni olcsó Louis Vuitton táskát? ( ha lehet postai utánvéttel; hamisítvány is érdekel )

Figyelt kérdés
Nem vagyok kíváncsi arra a dumára, h gáz a hamisítvány.Az eredetire nincs több 100 000 FTom, és mindenképp szeretnék egy ilyen táskát.
2010. ápr. 4. 22:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
2010. ápr. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Teszvesz, vatera, de saját városodbeli eladót keress, aki személyesen átadja, mert utánvéttel egy eladó sem fog neked postázni.

(Mert az eladó feladáskor kifizeti a drága feladási díjat, és ha nem veszed át, akkor ezt bebukja, sőt, hogy visszakapja a postától megint fizetnie kell, így kb. 2000 Ft- ot bukik ha nem veszed át. Ezt egy eladó- én sem- vállalja be).

2010. ápr. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
17%
Szeress másikat!De most komolyan.Leégeted azt akinek viszont van az eredetire pénze.
2010. ápr. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
25-30 ezerért lehet kapni eredetit.
2010. ápr. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
29%
szerezz egy gazdag pasit,aki vezs neked:D
2010. ápr. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Há' valahonnét biztos
2010. ápr. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

25-30 ezerért sosem kapsz eredetit.

Egy icipici kis LV táska, ami eredeti is 60 ezertől kezdődik.

És eredeti kizárólag az Andráddy úti LV üzletben kapható, minden más hamisítvány.

Egy közepes méretű monogrammos speedy táska, amivel mindenki rohangál (barna) 400.000 Ft körül van.

2010. ápr. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
36%
Andrássy út természetesen.
2010. ápr. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Egyetértek, 25-30ért max. álmodban találkozhatsz eredetivel. Szóval... Láttam egy rózsaszín bőröndöt az volt félmillió forint...
2010. ápr. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
67%

Jajj, de tudja mindenki játszani az agyát xD

Kérdező! Én is szeretnék egy HAMIS LV-t, elvből nem adnék rá még 30 ropit se :) Mindent tudni kell viselni, ha én viselek valamit, akkor a ruha/kiegészítő azonosul velem, és nem fordítva!Aki játsza az agyát, hogy neki csak eredeti van, az biztos hót jelentéktelen, azért kell neki az eredeti... Egyébként nekem a multicolor tetszik, sok lánynál láttam, de nem zavar, mert tetszik, és veszek egy kopit :) Én direkt, fricskából, már csak azért is veszek 1et :)

2010. dec. 12. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!