Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Neten vásárolt olcsó Durex,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neten vásárolt olcsó Durex, hamisitvány?

Figyelt kérdés

Interneten vásároltam (V betűs aukciós oldal) eléggé olcsó áron Durexet. A hirdetésben az állt, hogy eredeti, meg is örültem neki, viszont amint kézhez kaptam, el kezdtem gondolkozni, hogy tényleg ilyen olcsó ilyen áron?(40db 2800Ft)

Valaki találkozott már ilyennel, esetleg használt már?


2010. jan. 27. 09:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Mostanság volt egy cikk a neten, hogy márkás óvszereket hamisítanak a kínaiak, használt kotonokat dolgoznak fel újra, mindenféle sterilizálás nélkül. (nem vicc!) Szóval jobban jársz, ha ezekből lufit fújsz.
2010. jan. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Igen volt egy cikk a neten, amit a BORS hozott le. Na az minden csak nem valódi hírforrás. Nagyon egyszerűen megtudhatod. nézd meg lejártak-e először is. Aztán ha már 40 darab akkor nem baj ha egy kárba megy. Fogsz egyet és próbáld meg kézzel elszakítani. Ha szakad akkor buktad..
2010. jan. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Nem járt le a szavatosságuk, 2013-ig jók, próbálltam kiszakítani stb. nem nagyon ment.

Nem tudom eldönteni, hogy most akkor ezek hamisak vagy igaziak.

Neten sehol nem találtam utalást arra, hogy ilyenek léteznének.

Mit tanácsoltok?

2010. jan. 27. 12:40
 4/17 anonim ***** válasza:
Vedd meg, és ha szakad, akkor nem volt eredeti.
2010. jan. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Abszolút rendben vannak. Én is foglalkozom ilyesmik eladásával. Amerikában alapból sokkal olcsóbb az óvszer, ráadásul az eladók nagy tételben (3-400) veszik a cuccot, így még olcsóbb. Szállítással együtt 40 Ft-ból is ki lehet jönni, ha az ember igazán ügyes. Szóval nyugi, nem lesz baj, teljesen jó, igazi Durexek.
2010. jan. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Performaxot bontottam ki 2t is, és valami trutyi féleség volt a gumiban.

Boltban vásárolt durexben viszont nem volt ilyen.

Kb. mennyit adtál már el ezekből, nem volt negatív visszajelzés?

Mivel már úgyis megvásároltam, max. kuka:S

2010. jan. 27. 14:24
 7/17 anonim ***** válasza:

13:20-as vagyok.


Kb 80-at adtam el, és kb. 50-et használtam el ugyanabból a tételből. Sem negatív tapasztalatom nem volt, sem ilyen visszajelzés nem érkezett.


Performaxot én még nem használtam soha, nem tudom, milyen. Viszont: Amerikában máshogy hívják a durexeket, más a doboz, más a csomagolás, kicsit lehet más a tartalom. A Performax az amerikai változat, magyarul Performa néven fut. Lehet, hogy az amerikaiban több kulimász van, vagy nem tudom... szóval ez lehet különbség.


Amúgy csak kíváncsiságból: h..57-től vetted?

2010. jan. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Csinálltam pár képet...

[link]

Igen tőle vettem, ismered?

2010. jan. 27. 14:54
 9/17 anonim ***** válasza:

Nem látok rajta semmi speciálisat, de mondom, még sohasem láttam Performaxot.


Most jut eszembe: a Performaxon elvileg kell lenni valami cuccnak (érzéstelenítő vagy mi a fene), hogy tovább bírd. Pont az benne a lényeg. Bolti Performát néztél már, vagy csak egyéb durexeket? Lehet, hogy teljesen normális a dolog, mert pont az a trutyi a lényeg. :-D


Nem ismerem, csak ő árul ilyen árfekvésben, és érdekelt. :-)

2010. jan. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Használtam bolti performaxot is, de emlékeim szerint nem volt benne ilyen...

Meg inkább a classicokat használtam.

Más valaki próbálkozott már ezekkel?

2010. jan. 27. 15:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!