Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nagyon gáz, ha Isana (Rossmann...

Nagyon gáz, ha Isana (Rossmann), Balea (DM), Essence és Catrice dolgaim vannak?

Figyelt kérdés
Szóval nem ilyen 'halál' drága, nagyon márkás sminkcuccaim, tusfürdőim, testápolóim vannak. A DM-es és Rossmann-os, saját márkás dolgok nagyon bejöttek, mert olcsók, és jó minőségűek. 2 naponta kell hajat mosnom, és nem sok különbséget találtam az 1000 Ft körüli samponok (SYOSS, Head & Shoulders, stb) között. Ugyan ez a tusfürdőknél... 300 Ft körül lehet venni egy 300 ml-es terméket, és szerintem elég jók...

2012. aug. 20. 22:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, szerintem is jó cuccok.
2012. aug. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól nem lennél jobb ember, ha drágábbakat vennél. Én pl. Isana aloe verás testápolót használok, és tényleg van benne aloe vera. Nem gagyik ezek. :)
2012. aug. 21. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%

Ezekkel a termékekkel nincs semmi baj, nekem is nagyon sok van ezekből a márkálból és teljesen meg vagyok velük elégedve.

Hallottam olyat egyébként, hogy a legtöbb kozmetikumot néhány nagy gyártó gyártja, tehát ugyanazok csak más névvel adják el őket, így más lesz az áruk is.

Egy külföldi műsorban hallottam ezt, de szerintem itthon is igaz. Szóval nem mindig az ár határozza meg a minőséget. :)

2012. aug. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen nagyon :/ (remélem érzed az iróniát)
2012. aug. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy gáz. :)

Én is inkább az olcsóbb termékek között szoktam keresgélni. Éppen most gondolkodtam rajta, hogy kipróbálnám az isana vagy a balea testápolóit, bár még kétes a dolog, mert nagyon érzékeny a bőröm.

Samponnal mondjuk nekem eddig szinte csak rossz tapasztalataim voltak, ezért egyenlőre maradok a head&schoulders-nél. Viszont most készülök kipróbálni egy baleás balzsamot és fújós hajápolót.

Tusfürdőt évek óta s'nonast használok, 350-400Ft körül a 750ml-s és szerintem nagyon jó.


Szóval én is szoktam olcsóbb dolgokat venni. Minek is vennék mondjuk Palmolive meg dove meg ilyen drága tusfürdőket, ha van olcsóbb, ami jobban bevált?

Sminkcuccokból sem veszek drágákat, mert nincs rá pénzem és a középkategóriás cuccok is beváltak pl. essence, nyc, ilyesmik. :)

17/L

2012. aug. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

A Balea nagyon jó márka, a beauty bloggerinák is ódákat zengenek a termékekről, nekem is beváltak (főleg azokat a kis tasakos arcpakolásokat imádom!).

Krémmánián vagy a tudatosvásárlókon böngészve pedig rá kellett döbbennem, hogy nem mindig a drágább a jobb (sőt...).

2012. szept. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

nem gáz.

nekemis ilyenek vannak

van egy Balea kókusz-tiaravirágos izzadásgátló dezodorom, és ezerszer jobb mint mondjuk egy Fa izzadásgátló :)

Isana tusfürdőim vannak(maracuja-sheavaj,kókusz) ezek is jobbak mint a márkásabbak.

és fogok venni Baleás sárgadinnyés tusfürdőt

DE samponba soha többet nem veszek Baleásat!

nagyon korpásodik a hajam, és erre csak a Haed@Souldres a jó! :/

Essence szemhéjtusom van és Miss Sporty szempillaspirál :)

Catrice sminekim nincsenek.

2012. szept. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
94%
Ha valakinek nem tetszik, hogy milyen cuccaid vannak, mondd meg neki hogy fizessen neked ha ennyire sok pénze van :D
2012. okt. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
92%

Nem gáz, ez butaság. Eurós boltos termékekkel is lehet valaki ápolt, de hiába van valakinek meg drága cuccai, ha mellette igénytelenül zsíros a haja és büdös izzadságszaga van stb.

Én néha-néha veszek úgymond márkásabb dolgot, de alapban tusfürdőkből, testápolóból, szemceruza, körömlakk, sminklemosó stb. ezek mind eurósban veszem vagy balea vagy más olcsóbb kategóriás termék.

2012. dec. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálam a következők a jellemzők:

tusfürdő: balea

hajpakolás: balea, tasakos

arcpakolás: balea tasakos

szemceruza: essence

pirosító: catrice


alapozó, mivel fehér a bőröm, így maybelline-t használok

2013. jún. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!