Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Bősz ecset megéri? Bősz duo...

Bősz ecset megéri? Bősz duo fiber milyen minőség?

Figyelt kérdés
2012. aug. 20. 22:51
 1/8 anonim ***** válasza:
NAGYON megéri! :) Profi sminkesek is használják, nagyon jó minőségű, de megfizethető áron (ami nagyon fontos) :)) Én is most akarok venni majd egy még egy alapozó ecsetet :)
2012. aug. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Esetleg volt már lehetőséged összehasonlítani a híres MAC 187-tel (amit én mostanában biztos nem fogok megvenni :P)
2012. aug. 22. 17:08
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem hasonlítottam még össze, de gondolkoztam, hogy melyiket éri meg megvenni, és a bősz ecsetek nagyon jók, de őszintén a macnél egy ecset (nem számít mekkora) 5000 alatt tuti nem kapsz... sőt még lehet, hogy keveset mondtam. De nagyon sokat olvastam a bősz ecstről, összehasonlítgattam és minőségben felveszi a versenyt a sigma és a mac ecsetekkel csak persze elérhető áron :) Nyugodtan vegyél bősz ecsetet nem fogod megbánni :)
2012. aug. 23. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Sajna a Bősz is 4-5000 körül van :S A MAC ecset kb 14-15ezer lenne... horror ár
2012. aug. 23. 14:23
 5/8 A kérdező kommentje:
Hányas duo fibert próbáltad? Nézegetem a Bősz katalógust és van legalább 4 fajta duo
2012. aug. 23. 14:24
 6/8 anonim ***** válasza:

Én pont ma vettem meg :) 4 ecsetet vettem :) :

Duo fibre 48-as ecset: 4300 FT

Pufi ecset ( SC177-14) : 1600 FT

Ceruzaecset ( CB633 ) : 2300 Ft

Púder ecset ( PB919 ): 3000 FT

meg vettem egy tokot :), de nagyon segítőkészek, én is amint beléptem rögtön segített, mondjuk annyi ecset van ott, hogy én eltévedtem volna :DD (pedig maga a bolt elég kicsi)

2012. aug. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De jó!:) Megnézted az összes duo fibert és a 48-as volt a legjobb?
2012. aug. 23. 21:55
 8/8 anonim ***** válasza:

Mindegyik ugyanolyan jó minőségű megnéztem :) ... én azért vettem azt mert az közepes volt és nem akartam olyan nagyot :) körülnéztem és minden ecsetről csak jót tudok mondani :D

amiket vettem azok is olyan puhák, hogy aludni lehetne velük :DD

2012. aug. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!