Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » LÁNYOK&NŐK FIGYELEM! A 7 db...

LÁNYOK&NŐK FIGYELEM! A 7 db felsorolt parfümből volt már meg nektek valamelyik? Szerettétek? Aquolina-Pink Sugar; Britney Spears-Believe; Puma-Flowing; Playboy-Play it sexy; Esteé Lauder-Pleasures; Christina Aguilera-Christina Aguilera; Mexx-Women?

Figyelt kérdés
Mindegyik illat tetszik, nem tudok dönteni, segítenétek? Volt már nektek akár csak egy is meg a felsorolt parfümök közül? Ha igen, kérlek írjátok le róla a véleményeteket, tapasztalataitokat!

2012. aug. 21. 10:50
1 2
 1/15 anonim válasza:
100%
Play-boy play it sexy nagyon jó csak ajánlani tudom
2012. aug. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
64%
a playboy parfüm nagyon finom illatú, de inkább "tucatillat". viszont megfelelő öltözékkel lehet elegáns és kifinomult is.
2012. aug. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Christina Aguilera!
2012. aug. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Mexx volt (van még egy kicsi), nagyon szeretem, úgyhogy még fogok is venni ilyet. :) Szerencsére elég tartós, úgyhogy nem kell belőle sokat fújni, nekem karácsony óta van meg a 20 ml-s üveg.
2012. aug. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Christina Aguilera nagyon jó illatú!

Viszont a Mexx-Women nem igazán ajánlanám...:/, szerintem annál még a "férfi változatot" is szívesebben fújnám magamra. :D

2012. aug. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

nem tudom konkrétan melyik mexx womenre gondolsz de azoknak általában jó illatuk van és tartósak is.

a christina aguilera parfümömre meg mindenki azt mondta hogy büdös úgyhogy inkább hanyagoltam :D

2012. aug. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Playboy-Play it sexy volt meg, imádtam, de most nem venném újra, mert kb mindenkin ezt az illatot lehet érezni
2012. aug. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Christina Aguilera van nekem és nagyon szeretem! :)
2012. aug. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Estee Lauder-Pleasures volt nekem, nagyon visszafogott, nagyon kellemes, finom és nőies.
2012. aug. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én írtam, hogy karácsony óta használom a Mexx-et; a Mexx-Woman konkrétan a neve, [link] és ez az. (ezt arra a válaszra írtam, aki nem tudja, hogy melyikre gondol a kérdező)
2012. aug. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!