Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » LÁNYOK&NŐK FIGYELEM! A 7 db...

LÁNYOK&NŐK FIGYELEM! A 7 db felsorolt parfümből volt már meg nektek valamelyik? Szerettétek? Aquolina-Pink Sugar; Britney Spears-Believe; Puma-Flowing; Playboy-Play it sexy; Esteé Lauder-Pleasures; Christina Aguilera-Christina Aguilera; Mexx-Women?

Figyelt kérdés
Mindegyik illat tetszik, nem tudok dönteni, segítenétek? Volt már nektek akár csak egy is meg a felsorolt parfümök közül? Ha igen, kérlek írjátok le róla a véleményeteket, tapasztalataitokat!

2012. aug. 21. 10:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nekem van playboy play it sexy, bár nem az eredeti parfüm, hanem az a hosszúkás üveges. Én nagyon szeretem, nagyon jó illata van, és mások is dícsérték, úgyhogy gondolom illik hozzám. Viszont most már nagyon sokan használják ezt, ezért szerintem váltani fogok.
2012. aug. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Aquolina-Pink Sugar parfümöm van, én nagyon szeretem, bár elég megosztó ez az illat szerintem :) Nagyon édes, csajos, szóval csak akkor ajánlom, ha Te is ilyen vagy :) Ja, és az ára elég baráti, ahhoz képest elég tartósnak bizonyul :)
2012. aug. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nekem MEXX-em van és nagyon bevált, úgyhogy vettem is egy 40ml-eset, mert nagyon tartós és nagyon finom illata van :)
2012. aug. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nekem volt már playboyom és christina aguilera parfümöm is mindkettő nagyon jó talán a christinás kifinomultabb
2012. aug. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Mindegyik gagyi, tucat, drogériás pancsolmány, még a Mexx Women, amire azt mondom, hogy vállalható.
2012. aug. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!