Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fültisztító pálcika tágításkén...

Fültisztító pálcika tágításként. Mennyire kéne fájjon?

Figyelt kérdés
Elkezdtem a fülem tágítani, először gyógyfülbevalóval mivel annak vastagabb a szára, ma meg beraktam egy fültisztító pálcikát, egy kicsit feszít, gondolom nem kéne fájdalmatlan legyen, de félek nem kéne ennyire. Nem durván csak feszít és félek begyullad. Valaki hasonlót csinált már?
2012. aug. 21. 20:48
 1/4 anonim ***** válasza:
ez természetes.. 1-2 nap, és annyi
2012. aug. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

igen természetes, kezeld napi szinten többször a füledet és ennyi. igen csináltam, 12mm tágítóim vannak jelenleg.


[link]

2012. aug. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudok szemléltetni egy Fáj O´métert, de az biztos, hogy nem okos dolog. Arra nem gondolsz, hogy hogy fogsz így egy állásinterjún megjelenni pl, a mai Magyarországon, ahol alig akad munka még a normális kinézetüeknek is?
2012. aug. 22. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazság az hogy nem akarok nagyot, a kicsi pedig össze forr, és különben is, hosszú hajjal rendelkezek. Ha akarom látszik, ha nem, nem. :)
2012. aug. 22. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!