Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Száj alá szeretnék piercinget...

Száj alá szeretnék piercinget csináltatni, szerintetek nagyon r*bancos?

Figyelt kérdés

[link]

(ilyenre gondoltam)

Nekem nagyon megtetszett, de többen is mondták már hogy ne csináltassak mert nem állna jól meg a r*bancoknak van ilyen.

Mi a véleményetek erről a megállapításról ? :)

És körülbelül mennyibe kerül ?


2012. aug. 23. 01:04
 1/8 anonim ***** válasza:

Egy piercing sem ribancos magában.

Ilyet csak akkor csináltass ha igazán szép szád van. Ja és ha nem zavar hogy a belső része tönkrevágja a fogaidat.

2012. aug. 23. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem irtó jól néz ki, nem ribancos.

A Westendben 5500Ft. :)

2012. aug. 23. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem is nagyon jól néz ki :d
2012. aug. 23. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lejárt divat
2012. aug. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Úúúú; nekem tetszik:D csak mondjuk félnék hogy tönkreteszi a fogaim meg a számat..szerintem érdeklődj utána valakitől akinek már van.:) de eléggé bejövős.:D
2012. aug. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

a piercing nem r*bancos, maximum a viselője lehet az.

5000 ft ékszerrel együtt általában

2012. aug. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

én már megcsináltattam és nagyon szép nagyon büszke vagyok rá, rég vágytam már ilyenre

4500.-ért csináltattam ékszerrel együtt és egyáltalán nem lejárt dolog, ahogy valaki itt írta...

pár hónapja meg van eddig nem vettem észre káros hatását, bár igaz, hogy az egyik fogamhoz sokszor hozzáér és az elején volt baja tőle az ínyemnek azon a részen, de nem hiszem, hogy hosszútávon egy piercing gondokat okozhatna...

2012. szept. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
nekem nem pont ott van, ahol a képen a lánynak, nekem az túl befelé van és közel a szájhoz túl fent
2012. szept. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!