Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A sminket lemossátok ha...

A sminket lemossátok ha délután hazajöttök a suliból vagy egész estig magatokon haggyátok?

Figyelt kérdés
2012. aug. 25. 13:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ megyek-e még valahova vagy már sehova és hogy mennyire vagyok megizzadva,stb.. nyáron általában a leggyorsabban megszabadulok tőle ahogy tudok, télen nem zavar annyira, így akkor az esti fürdéssel szedem le.
2012. aug. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha már iskolában vagy másnap elterveztem , hogy megyek valakivel valahova akkor nem szedem le.Ha hazaérek max. 1 órát rajta hagyom ha lehívna valaki meg ilyenek ne keljen újrafesteni ha nem hívnak le akkor lemosom ha de akkor csak este. Ja és ha lusta vagyok akkor is csak este :D
2012. aug. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Én szinte mindíg lemosom, de miután hazaérek nagyrészt sportolni megyek úgyhogy nincs is értelme fennhagyni
2012. aug. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nem megyek sehova, vagy csak pár órával később, akkor lemosom, mert amúgy is újra kéne festeni, ha meg megyek, rajta hagyom addig, de jobban szeretek anélkül lenni.:)
2012. aug. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem mosd le ha főleg ha púder vagy alapozó van rajtad. Arctisztítós vattával mosd le és meglátod mennyi kosz jön le rólad ezt nem szekálásból írom de ez tényleg így van :) ha valami megbeszélt programod van úgy is megerősítenéd a sminket így legalább friss arccal jelenhetsz meg. :)
2012. aug. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Általában lemosom, mivel elég későn érek haza suliból, és még tanulnom kell + itthoni teendőimet megcsinálni (segíteni a szüleimnek), ezzel általában már este lesz, vagy késő délután. Akkor meg már csak tornázni szoktam, amihez megint előnyös ha leszedem a sminket.

Így legalább délután szellőzik a bőröm. Nálam azért is van ez így, mert pl. amikor nagyon sokat kell tanulni de már nem fog úgy az agyam, tartok egy 10-15 perc szünetet. Kiszellőztetek, iszok egy pohár vizet/teát, megmosom az arcomat jó hideg vízzel, vagy egy kicsit lejegelem, ettől rögtön felébredek.


Persze, vannak olyan esetek, amikor tudom, hogy még mennem kell valahova, ilyenkor nem mosom le a sminket. Na jó, ha mondjuk papámhoz szaladok át, vagy a boltba ugrok le valamiért, az nem érdekel, oda megyek smink nélkül is. :)

17/L

2012. aug. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!