Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fültágítót szeretnék hogytudná...

Fültágítót szeretnék hogytudnám hamar kitágítani? Többi lent

Figyelt kérdés
tegnap óta tágítom a fülem.. először gyufával kezdtem de az bele ragatd. kivettem és most fültisztítópálcika van benne rajta ragaszto szalaggal és az már körülbelül 3mm simán van.. osztálytársamnak is van tágítója és neki 1 nap után simán átlehetett látni rajta... miért nem akar rendesen kitágulni?! (értelmes választ légyszí)
2012. aug. 26. 00:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
forgasd sokat bent a pálcikát. én anno fogpiszkálóval kezdtem, amit előtte lelakkoztam mert a fa belegyógyul a füledbe...aztán mehet bele tollbetét, ha az megvan utána már csak fájdalomfüggő. én két hét alatt húztam ki 16mmre. de egyszerre 2-3 mmnél ne tágíts rajta nagyobbat és amíg gyulladt meg érzékeny addig ne tágítsd mert csak elkezd 'rohadni' és kifordul meg gennyezik
2012. aug. 26. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
öhhm nemtudom hogykell írni "szikszalaggal" van betekerve a fültisztító pálcika.. kicsit fáj a fülem.. bekentem tetran kenőccsel.. aztmondták h az jo a sebekre... szeptemberig kiszeretném huzni 3-6 mmes körülire... de nemakar tágulni.. lehet azért van mert mindig kiveszem és vissza?! sokat forgatom mert a fa beleragadt.. azt ki is cseréltem gyorsan.. mert olvastam hogy beszívja a gennyet és elkezd rohadni...
2012. aug. 26. 01:15
 3/12 anonim válasza:
jójó*o*
2012. aug. 26. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
ha ilyen kicsit akarsz az kemény menet lesz :) kis tágeszt fájdalmasabb tágítani mint a nagyot
2012. aug. 26. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
neked hányas a füled?! lehet h már írtad nem emlékszek bocsi.. már késővan ilyenkor az agyam ...lassu.:"D hát ja mondjuk nekem nagyon jassan tágul osztálytársamnak nagyon jol kitágult... tökjo most ceruzát nyomott át rajt..
2012. aug. 26. 01:27
 6/12 anonim ***** válasza:
16 mindkettő :)
2012. aug. 26. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
auuccs?!
2012. aug. 26. 01:34
 8/12 anonim ***** válasza:

a fültágítás nem arról szól, hogy minél hamarabb meg legyél vele. pont a fokozatosság a lényeg benne.

amúgy meg mindenki más ütembe tudja tágítani a fülét: nekem kellett egy hónap(nem siettem, meg minek siessek vele) mire nagy nehezen meglett az 5mm. utána jó pár hónapig nem tágítottam, majd több hónap után egy hét alatt csiga segítségével lett 8mm. aztán abból lett 2hét alatt 12. akkor még jött pár hónap szünet, majd sec-perc alatt lett belőle 12mm szilikon tágítóval. ez a végleges méret ennél nagyobbat nem is szeretnék.(az egyik 12mm felett van még egy 5mm tágító, az 2hét alatt lett meg).


de itt egy oldal ahol sok hasznos infó van otthoni tágítással kapcsolatban:


[link]


szóval ne siess, nincs értelme sietni, mert: kifordulhat, begyulladhat a gyors tágítás miatt, meg is repedhet a lyuk.

2012. aug. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
amúgy szeptemberig 4mm meglehet, de óvatosan, és ne siess!
2012. aug. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

igen, lehet az is baj, hogy kiveszed. én együtt alszom velük és semmit nem érzek belőlük.

amúgy elírtam: 8mm után lett 10mm két hét alatt.

2012. aug. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!