Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Körömlakk tapasztalatok?...

Körömlakk tapasztalatok? (kép+bővebben lenn)

Figyelt kérdés

Világító körömlakk. Valakinek esetleg van? És ha igen, akkor tapasztalatok?


[link]



2012. aug. 26. 19:43
 1/8 anonim ***** válasza:
70%

ezek a körömlakkok csak buliba jók mert nem sötétbe világítanak hanem uv fényben

persze vannak olyanok amik sötétban világítanak, de olyat még nem láttam itt magyarországon


buliba amúgy tök jó ha egy kis feltűnést akarsz kelteni, de másra nem jók


ha jó minőségűt veszel azok ált. tartósak

2012. aug. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Rossmannban vettem átlátszó körömlakkot, aztán kiderült, hogy UV-s :-) bármilyen színre rákentem világitott :-D
2012. aug. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Csak UV fénynél látszik amint az előttem lévő mondta.

[link]


Nekem van de sajnos nem nagyon van mikor használnom.Itthon van UV fénycsövünk és tényleg működik.

Amúgy tartós ez a Miss Sporty is amit linkeltem.Talán még 1félét láttam,de sajnos nem emlékszem milyen volt.

2012. aug. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van uvs körömlakkom (ami ilyen) moyrás

Meg van világító körömlakkom ami rendesen világít azt még a teszkóba vettem pár éve :D

2012. aug. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 mmano88 ***** válasza:
Nekem van olyan ami a sötétben világít. Egy egyszerű százasból van.. Tetszik, mert átlátszó, és bármilyen színre rá lehet kenni.
2012. aug. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm! (:

ma 20:11 milyen márka? (:

2012. aug. 26. 20:51
 7/8 mmano88 ***** válasza:

Ez az ami nekem van:

[link]

Neten rákerestem, de nem találtam rá. :/

Quitz Cosmetics Kft. és az alján van egy szám is: 117

2012. aug. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Rossmannban vettem Essence studio nails allround talent nevű lakkot,színtelen, és világított UV alatt.
2012. aug. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!