Technika Tv-ről (Tesco) tapasztalatok, vélemények?

Figyelt kérdés
Köszönöm!
2011. nov. 30. 21:46
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
15%
Nulla terméktámogatás, elavult, gyenge minőségű technológia, bizonytalan szervizháttér. Egyéb kérdés?
2011. nov. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:

Azt hiszem, nincs...:)

Vagyis, milyen 81 cm-es tv-t ajánlanál, max. (de ez nagyon max!) 100 e ft-ig?! :)

2011. nov. 30. 22:02
 3/35 anonim ***** válasza:
15%
Nézd, én biztosan nem vennék ilyen tévét, pláne nem tecsóból, hanem valami rendes márkát egy rendes boltból, de a te pénzed, azt veszel érte, amit akarsz.
2011. nov. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
Nem kell azért leharapni a fejemet...:) Nem írtam, hogy ilyet veszek, csak érdeklődtem! A második kérdést azért tettem fel, mert őszintén számítottam a segítségedre. Azt hittem szakértő vagy... De azért köszönöm a választ!
2011. nov. 30. 22:08
 5/35 anonim ***** válasza:
7%

Bocs, ha kicsit nyersnek találtad a válaszomat, természetesen nincs semmi bajom veled, csak a Technika messze nem az a márka, amit bárkinek is ajánlanék, és pláne nem tecsóból vásárolva.


És hogy milyen tévét ajánlanék? Olyat, amilyenre szükséged van. Ez elsősorban annak a függvénye, hogy mire akarod használni, pl. HD-filmek nézésére (Bluray), vagy DVD-zésre, konzoljátékra, tévézésre.

A 100e Ft nem túl sok, de azért lehet ennyiért is kapni tisztességes tévét, akár LCD-t, akár plazmát. Legfeljebb egy picivel meg kéne még toldanod... Tehát? Mit akarsz a tévével kezdeni?

2011. nov. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
A tv-t sima, egyszerű, "mezei" tv-zésre szeretném használni.:) Azon gondolkodtunk a családdal (párom + 21 hónapos lányunk:)), hogy karácsonyra meglepjük magunkat egy tv-vel. 32"-tól nem fér el nagyobb a lakásban, kisebbet pedig nem szeretnénk. Párom sokat dolgozik, én a lányunkkal vagyok itthon, így azért egyikünknek sincs olyan túl sok ideje, hogy tv-t nézzünk, pláne nem "csúcstechnikában"...:) Szóval erre kellene egy jó tv.:) Remélem elég "részletes" voltam.:)
2011. dec. 2. 14:31
 7/35 anonim válasza:
90%

nem rossz márka nekem több ilyen márkájú cuccom is volt fejhallgató, hifi, led tv stb. semmi bajuk nem volt soha a képminőség szerintem kifogástalan, hülye az aki az egymillás sony meg panasonic csodákkal hasonlígatja össze, viszont kategóriatársait simán tartja jóval olcsóbban.

Törökországban szerelik anno samsung panelekkel most nem tudom de lehet, hogy ugyanaz. Aki le tudja győzni a szokásos magyar 'a haverom haverja szerint szar' sznobizmust az kiváló minőségben olcsón nézi a foci vébét akkora képernyőn mintha ott lenne :)

2014. ápr. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim válasza:
21%
ez egy nagy rakás sz@r nálam 2 évet se bírt ki és elszállt a kijelzo minden elojel nélkul! Óav íntek mindenkit a vásárlástól!
2014. máj. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%
Ha beütjük a szervízkódót,láthatjuk,hogy LG kijelző,és vestel elektronika van benne.Ez a hitachinál,a telefunkennél így van.Vagy török,vagy kínai.A samsung magyar,a toshiba lengyel,sajnos már azt is átvették a törökök.
2014. júl. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
0%
Nekem kb 300 tévém volt eddig.A plazma a legjobb.De csak szerintem..
2014. júl. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!