Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Barnára tetováltatott kikopott...

Barnára tetováltatott kikopott szemöldököm sötét szürke lett. Be fog még barnulni, vagy majd csak akkor ha még 1 át lesz ütve?

Figyelt kérdés

Nagyon elkeserít a végeredmény, uis sebesen nagyon szép barna volt és ahogy kezdett lepotyogni már alatta szürke a szemöldököm. A széleken világosabb, belül sötétebb. Nem tudom, hogy most szoptatás miatt a hormonok miatt nem vette be a bőröm a festéket úgy, ahogy kellet, vagy a festék minőségével van gond. Persze át kell ütni még 1x, csak attól félek, hogy akkor sem lesz barna.

Szerintetek?



2012. aug. 30. 14:57
 1/2 anonim válasza:
Szia!En is pont ebben a cipoben jarok,eleg gaz lett,nem tudom mit lehetne vele csinalni,mar a lezeres leszedest nezegetem...Neked mit mondott a kozmetikusod?
2012. szept. 1. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia!

Még nem látta, uis vidéken csináltattam és azóta nem voltam nála. De egyik nap hívtam és azt mondta,hogy még változni fog, végleges eredmény 3-4 hét múlva lesz. Hát sok jót nem remélek. Majd szeptember végén megyek vissza hozzá, hát nem tudom, hogy mit tud vele kezdeni. Én azért kiszedetni nem szeretném, annyira nem vészes, végülis világos szürkéből lett sötét szürke:) Anniyra nem áll rosszul, csak a szőke hajamhoz barna szemöldököt képzeltem el, amilyen régen is volt. Majd megírom, hogy mit kezdtünk vele és változott-e.

Neked mit mondott a kozmetikusod, miért lett ilyen? Ilyenkor szted pénzt vissza lehet kérni, vagy mi a teendő?

2012. szept. 1. 23:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!