Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek a világos (kék...

Szerintetek a világos (kék zöld szürke) vagy a sötét (barna) szemszín szebb?

Figyelt kérdés

Szerintetek a világos (kék zöld szürke) vagy a sötét (azaz barna) szemszín szebb?


Eddig tartott az ízléssel kapcsolatos rész.


Most pedig a makacs tények:


Magyar nők 80%-át becsülik barna szemünek az antropológusok, míg a magyar férfiaknál a barna szem aránya csak 70%. Értelemszerűen a maradék a kék zöld szürke vagy keverék között oszlik meg.



A barna un. standard szemszín (azaz mezei tucat) elég hatalmas arányban van jelen. Tehát hétköznapibb, kevésbé figyelemfelkeltő azaz kevésbé különleges egy ilyen környezetben. Magyarán statisztikailag sokkal nagyobb eséllyel kapsz/jutsz barna szemű párhoz mint világos szemszínnel rendelkezőhöz.


2011. dec. 6. 16:24
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

nekem világos barna szemem van(lány vagyok)

a barátomnak pedig kimondottan zöld, tehát nem barnás zöld

ezek szerint ő benne van a 30%-ban:D ez jó

nekem nagyon tetszik a zöld szem

2011. dec. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%

Annak, hogy melyik a SZEBB, vajmi kevés összefüggése van azzal, hogy melyik a gyakoribb. Ami ritka, még nem biztos, hogy szebb, mint az, ami gyakori. A kettőnek nincs köze egymáshoz.

Az én válaszom: önmagában egyik sem szebb, vagy rondább, mindig az a döntő, hogy az adott archoz melyik áll jobban. Van nő, aki kék szemmel szebb, és van olyan is, aki barnával. Pasiban ugyanez. Volt valahol neten egy oldal, ahol ugyanazon arcok többféle szemszínnel voltak, meg hajszínnel, és minden arcnál más állt jobban.

2011. dec. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

persze mert neked is csak tucat majom szemszín a barna jutott:)))


Gondoljatok bele barna szeme van a mongoloid népeknek benne a kínai világnak, a muszlim arab világnak, fekete afrikának négereknek, a török népeknek , latino-Amerikának, a balkáni népeknek D-és latin Európának, a hindu indiai világnak cigányoknak is......

2011. dec. 6. 18:55
 4/29 anonim ***** válasza:
93%

Ezt az intelligens kommented mi a tüdőnek küldted el privátban is? Olyan nagyon fontos?


Akkor is setét vagy. A szépség és a gyakoriság nincs összefüggésben. Ha ily nagyeszűnek tartod magad, ezt tudnod illene. Ha nem hiszel nekem , mutatok neked pár kihalófélben lévő, ezért igen ritka állatot, amik szerintem igencsak csúfak.


Neked nem tudom majom színű szemed van-e, de Te szerintem sárga szemmel sem különböznél a majmoktól.

2011. dec. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
A barna a szebb, nekem is az van, de az is tetszik, főleg pasiknál, de eddig a néhány barátom 90%-a kék szemű volt.
2011. dec. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
a majmoknak barna szemük van.
2011. dec. 6. 21:11
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
az első tetszik, a másodikkal rendelkezem.
2011. dec. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
@"héhaver", lehet h. fordítva igaz amit írtál? Mindenesetre egyre több cigánynak van internetje, és nekik a cigányosabb tetszik barna makimajom szemek fekete haj kreol bőr.
2011. dec. 7. 11:14
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
b+ de kurv@ idegesítő vagy nem kaptál már a múltkor elég kielégítő választ hogy az emberek nagy részének a barna szemszín jön be? http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__egyeb-kerdes..
2011. dec. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
jah és ne akard más emberekre ráerőltetni a véleményedet... idióta
2011. dec. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!