Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A szemhez vagy a ruhához kell...

A szemhez vagy a ruhához kell sminkelni?

Figyelt kérdés
2012. szept. 1. 08:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Szemhez,legalábbis én úgy tudom,hogy szemhez kell főképp,de,azért a ruhát se ártana úgy választani,hogy passzoljanak
2012. szept. 1. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szemhez. Ha kész vagy, akkor válaszs olyan ruhaösszeállítást, ami illik a fejedhez. egy idő után megszokod, hogy mi áll jól neked.
2012. szept. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én ugy jártam hogy 8.ballagásomra sminkeshez mebtem és lila ing volt rajtam. ilyen selymesebb h a hajam miatt ezt könnyebb levenni és a sminkes azt hitte h az a ballagói ingem szerintem mert ilyen erősebb lilát csinált. szóval szerintem a ruha is hozzájárul!
2012. szept. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
1.megcsinálod a sminket és olyan ruhát választasz ami megy hozzá vagy a ruhához sminkel de olyan árnyalatba ami a szemedhez megy
2012. szept. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A szem is, meg a ruha is számít szerintem.:) Egy piros ruhához nem biztos, hogy illik a rózsaszín smink...:)
2012. szept. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én a ruhához választom a smink (szemhéjpúder, szemceruza) színét, a szememhez meg a módját. a szemszín adott. ha nekem kék szemem van (az van) akkor ne festhetném kékre, zöldre, barnára, aranyra, ezüstre, szürkére, vagy akármire?
2012. szept. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én mindig a ruhámhoz sminkelem magam.
2012. szept. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!