Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Egy igazi igényes nő sminkelje...

Egy igazi igényes nő sminkeljen. Így van?

Figyelt kérdés

Sokmindenkitől halottam már ezt, szerintetek is így van?


Persze minimális sminkre gondolok pl : szinezett hidratálókrém, szempillaspirál, pirosító, szájfény



ezeket használom pl énis a mindennapokra, szerintem nagyon szép/igényes hatást kelt, persze ha melette adsz az öltözködésedre alap ápoltságra (fürdés-hajmosás-fogmosás stb)



19/L


2012. szept. 1. 13:35
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
36%

Akkor nyilván bennem van a hiba, mert én eddig minden nőn észrevettem, ha szempillaspirált használ. Jó nem vitatkozom, egyszerűen valamiért nem tetszik, mert látszik, hogy festék van rajta.

A környezetemben a lányok nagy része egyáltalán nem sminkeli magát, vagy max vékonyan kihúzzák a szemüket, és így is szépek.

Biztos ez is az én hibám, amiért számomra egyáltalán nem zavaró, ha egy lány nem sminkeli magát, és smink nélkül is szépnek látom őket... Még akkor is, ha pattanásosak vagy piros foltok vannak az arcán.

2012. szept. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Első válaszolónak: ezt nem értem... zavar a szempillaspirál,de az nem ha kifesti a szemét?


a szemfesék sokkal feltűnőbb, mint egy kis spirál....

2012. szept. 1. 16:21
 13/19 anonim ***** válasza:
72%

Ezt így kijelenteni butaság, de ami szép, azt ki lehetr emelni, a hibákat meg el lehet rejteni.

De aki nem szeret sminkelni, azzal sincs gond.

2012. szept. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Kl@u válasza:

én szoktam festeni magam..szájfény,szempilla spirál,szemem alját kihúzom néha a szemhéjamat kifestem (füstös szemek)

és sokan mondták h kiemeli az arcomat.. :)

2012. szept. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
Nem! Én is egyre több helyen hallom, hogy mindenki azt hiszi, hogy smink nélkül nem igényes egy nő. Ez hülyeség, akinek ronda a bőre az sminkeljen, ha akar, akinek szép bőre van, az is sminkeljen, ha akar, de nem attól lesz igényes valaki, hogy van-e rajta egy kiló festék, vagy csak egy kis szempillaspirál, az utóbbit a fiúk úgy sem veszik észre, az előbbit meg nem szeretik.
2012. szept. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nincs így. Kis smink még oké, de manapság a nők többsége túlzásba viszi a sminkelést, és úgy néznek ki, mint egy bohóc. Nem attól lesz egy nő szép, hogy 10 kg smink van rajta és csillog a feje. Arról nem is beszélve, hogy ha levesszük a sminket, a push up melltartót és formagatyát, akkor meg se lehet ismerni őket. Ja persze, tudom, férfiként én is hordhatok maszkot és kitömhetem a gatyám, hogy jobban nézzek ki.
2012. szept. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

NŐ = FESTÉK + PUSHUP + FORMARUHÁK


tessék, élvezkedjetek: [link]

2012. szept. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
igen, szerintem igaz. persze csak a 35 felettiek esetében. és a mindennapokra csak a nagyon alap dolgok. de ha külömleges alkalomról vam szó akkor természetes egy rendes smink. a fiatal lànyoknàl nem hiszem, hogy szükséges lenne, ha valakinek szép az arca. de egy igényes nő igenis eltünteti a bőrhibàit, akàrmit is mondjon az itt nemrég vàlaszolò. még ha a férjem is mondanà hogy őt nem zavarja, hogy ótvar a bőröm, van bennem annyi igényesség, hogy ne mutatkozzak így emberek között
2013. jan. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
12%

szerintem 35 felett sem lesz szebb a sminktől, csak nevetségesebb. a szeximami imidzs gagyibb, mintha felvállalod magad.

mellesleg pont a smink teszi tönkre a bőrt, ami miatt "sminkelni kényszerülnek" egy idő után.


egy kisminkelt lány nevetséges. legyen igényes, ne festmény, vagy bohócprosti (főleg amilyen ruhákban járnak manapság).

sőt, a smink az igénytelenség jele, még véletlenül se keverjük össze a kettőt, nem hogy egyenesen feltétel!


ha nem lenne ennyi degenerált ízlésű FAROKcsóváló hapi, akkor rájönnének, hogy értelmes embernek nem jön be. de mint tudjuk a nők nem az intelligenciára buknak, és a férfiakat sem az eszükkel kápráztatják el. a lyuk diktál.

aztán kibontod az ajándékot, megmosdik, és fel sem ismered: az a mell valójában lóg és kicsi, az a bőr narancsos és aránytalan, az arc ronda, igénytelen, de leginkább a fej, ami sötét belül.


maradjunk annyiban, hogy attól senki sem számít igényesnek, hogy össze van kenve a feje különböző színekkel. inkább meg kéne tanulni elfogadni magatokat és kevesebbet hazudozni. csak gondolom megy a versengés, hogy kit szedjen fel több/"jobb" pasi.

2013. febr. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!