Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik alapozó lenne a jobb...

Melyik alapozó lenne a jobb az én bőrömnek?

Figyelt kérdés

Pár hete kinéztem egy alapozót, az essence stay all day hosszantartó folyékony alapozóját. Akkor nem vettem meg, mert nem volt rá pénzem. Most van úgy pénzem, hogy meg tudnám venni, de a rossmanban most akciós a max factor colour adapt alapozó és elbizonytalanodtam. Talán az jobb, nem tudom.


A bőröm elég vegyes. Van néhány mitteszerem, kicsit fényes a bőröm, de könnyen kiszárad és érzékeny is. Néha van 1-2 pirosas folt az arcomon. Pattanásom ritkán van, nem zsírosodik túlságosan a bőröm.


Melyik alapozó lenne jobb az én bőrömnek, az essence vagy a max factor? Melyik éri meg jobban az árát? Melyiknek jobb, nagyobb a fedése?

17/L



2012. szept. 4. 18:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Itt összehasonlíthatod őket:

[link]


[link]

2012. szept. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, ezt már megnéztem. De még mindig nem tudom, melyik lenne a jobb. Mindkettőről írnak sok pozitív és negatív dolgot is. Viszont azt nézem, hogy mindkettőben van elés sok szemét, és féltem a bőrömet. Lehet, hogy keresek valami harmadikat. :D
2012. szept. 4. 18:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Mivel fiatal vagy, egyiket sem ajánlom, pattanásokat okoznak, stb. Inkább vegyél Essence színezett hidratálót. Alapozóra semmi szükséged szerintem.
2012. szept. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azt írtad, hogy a bőröd érzékeny és hajlamos a kiszáradásra. Olvasgattam a Max Factor-ról véleményeket és sokak szerint nem tapad meg rendesen az arcon, ha hidratáló krém van alatta, amire a te bőrödnek viszont szüksége lenne.

Sajnos pontos véleményt nem tudok az Essence alapozójáról írni, még nem próbáltam, viszont az én bőröm hasonló a tiédhez és ami bevált, az Avon bőrnyugtató hatású alapozója (akciózva 1300-1500 Ft) és a Matt hatású alapozója (akciózva 1000 Ft). Jól megférnek a hidratálómmal és szépen is fednek. (Bár sosem szabad olyan fedést várni egy folyékony alapozótól, mint egy korrektortól vagy egy krémesebb, nehezebb púderalapozótól.)

Remélem tudtam egy kicsit segíteni a döntésben.

L23

2012. szept. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)


Próbáltam már színezett hidratálókat, több félét is, de nem váltak be. Alapozót sem használnék napi rendszerességel, de most elég sok alkalom lesz, amikor szeretnék tényleg szép lenni, és ilyenkor jól jön az alapozót.

Ma volt a rossmanban, igazából a max factorosat vettem volna meg, de csak 2 árnyalatban volt. Az egyik szimplán sötét volt a bőrömhöz, de a másik inkább sárgás volt, ami megint nem illik a bőrömhöz. Gondoltam akkor megnézem az essence alapozóját, de abból alig volt és abból az árnyalatból, ami a tester alapján jó lett volna, nem is volt. Így végül nem vettem alapozót, de majd jövőhéten még benézek, hátha feltöltik addig az állványokat. :)

2012. szept. 5. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!