Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért olvad le mindig az...

Miért olvad le mindig az arcomról az alapozó, pedig nagyon vékonyan használom! Mit tudok ellene tenni?

Figyelt kérdés
2012. szept. 5. 16:33
 1/8 anonim ***** válasza:
velem is ez van mindig:s
2012. szept. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
púder, jó minőségű alapozó?
2012. szept. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A nagy melegbe elkerülhetetlen hogy leolvad. Használjatok inkább púdert, az jobban megtapad. Ha ez nem elég és szükségesnek érzitek az alapozót akkor fixáld azt is púderrel. Sokkal tartósabb lesz, de nem garantált a végeredmény pláne a kánikulába:)
2012. szept. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Olajmentes BB krém, a Garnier féle teljesen elérhető áron van és nekem nagyon bevált! Még púdert se használok, legfeljebb alkalomra és nagyon vékonyan. Semmi olvadás, pedig melegben is használtam.
2012. szept. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kánikulában mindenkiről leolvad, hisz izzad az ember.

Mindig kell egy kis (lehetőleg mattító hatású) púderrel fixálni, így tartósabb lesz az eredmény.

2012. szept. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 zombee válasza:
Szerintem meg he használj alapozót, sőt! Semmilyen kencét és akkor nem fog lefolyni és szexibb leszel, nem egy műanyag baba...
2012. szept. 9. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szerintem is elkerülhetetlen, hogy leolvadjon, főleg ha kombinált bőrtípusod van. Én a papírzsepit szoktam szétszedni 3 rétegre és azzal itatom le a felesleges "zsiradékot" róla, ekkor nem fog fényleni.
2012. szept. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Manhattan stay matt-én évek óta csak ezt használom, 2300ft körül van dmben, mindennap használom, de ígyis kb 3hónapig elég, és nagyon jó, púder sem kell :)
2012. szept. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!