Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Magyarországon kapható legjobb...

Magyarországon kapható legjobb alapozó, korrektor és púder?

Figyelt kérdés
A fő problémáim:egyenetlen arcszín,borzasztóan karikás szemek,tág pórusok,pirosság,helyenként száraz,helyenként zsíros bőr.Ebből szeretnék legalább ilyen tökéletes bőrt varázsolni: [link]
2012. szept. 4. 20:12
 1/10 A kérdező kommentje:
És egy jó kozmetikust tudtok?
2012. szept. 4. 20:31
 2/10 anonim ***** válasza:

Ilyen tökéletes bőr nincs, csak photoshoppal...

Sokféle ember van, nem mindenkinek ugyanaz a márka vált be, kezdhetnéd a [link] oldalon. Keress olyan cuccokat ami leírás alapján megfelel neked és jó vélemények vannak róla.

Én essence színezett hidratálót használok, cadea vera 2in1 púderrel, teafás korrektorral. Eddig ez a legjobb amit próbáltam, de ezektől sem lett tökély a bőröm, mert a tág pórustól nem lehet megszabadulni, ez egy bőrtípus, amin nem lehet változtatni. Az én bőröm is olyan mint a tiéd. Bababőröd sosem lesz.

2012. szept. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A sztároknak sincs bababőrük és a vörös szőnyegen nincs photoshop.Eddig már minden drogériás terméket kipróbáltam,egy sem jött be.Kiemelték a száraz részeket,és a legtöbb hamar átfényesedett.Most MAC alapozókkal szemezek de nem szeretnék feleslegesen kidobni megint annyi pénzt.
2012. szept. 4. 21:16
 4/10 anonim ***** válasza:
Karikára nincs jobb az Artdeco Camouflage- nál. Ezt egyébként az egész arcra használhatod, kis púder rá és egész nap úgy marad.
2012. szept. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha rá tudsz szánni nagyobb összeget, akkor én a Clinique termékeit ajánlom. Azok tényleg nagyon jók. Drogériás termékek közül nekem a Rimmel a kedvencem.
2012. szept. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Karikákra: Essence Stay All Day Korrektor

Egyenletlen arcszínre: Essence Színezett Hidratáló


Nem tudom, az egész országban mi a legjobb, de nekem ezek jöttek be legjobban.

2012. szept. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az Artdeco tényleg jó, esetleg még a Kryolan Supracolort ajánlanám, de nem mindennapos használatra, mert ez egy színpadi alapozó (legalább is nekem nagyon zsírosította a bőrömet, ha mindennap használtam, pedig én is száraz bőrű vagyok). Néha-néha jó, akkor tényleg olyan bőrt varázsol, mint a képen, én is ezt szoktam használni.
2012. szept. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
pedig a mac az egy csoda!! én nem tudom mit raknak bele, de 1x bementem, hogy megnézzem milyen van, raktak a kezemre egy krém állagú alapozót ami utána habossá vált majd teljesen megszáradt, de ez pillanatok alatt. és olyan volt utána a kezemen a bőr napokig, vagy hetekig, mintha nem is tudom .. mint a babapopsi. csak 10 ezer vlt és akkor nem volt nálam annyi pénz, meg el is felejtettem, de majd meg fogom venni, mert nagyon jó!!!!
2012. szept. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Utolsó,nem emlékszel a nevére vagy a dobozára?
2012. szept. 9. 21:04
 10/10 anonim ***** válasza:
hmmm. nem sajnos nem, de ha ugy kérdezed meg, hogy folyékony alapozó hidratáló krémmel egyben akkor tuti tudni fogják és ajánlanak egy ilyet. azt is megmondhatod hogy egy éve 10 ezerbe került. ezek a tuti infók :D
2012. szept. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!