Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Kifestem fekete szemceruzával...

Kifestem fekete szemceruzával a szemem, de folyton elmosódik. Valami ötlet?

Figyelt kérdés

2012. szept. 5. 19:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Vegyél egy normális tartós szemcerkát.
2012. szept. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mitől?

Mert pl nagy melegben nekem is leolvad az arcomról, így akkor nem is nagyon használom, de amikor hűvösebb van, simán kibír egy napot, max estére, amikor már kissé belenyúltam, akkor kenődik el.

2012. szept. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem a szemem sarkaban szokott. Foleg a jobb szememnel. Ugy oldottam meg,h mielott kifestenem fultisztitobpalcikaval hintoport nyomok oda annyitch bemattuljon a felulet es minimalisan feherkes wmi hamar eltunik, de a cerka a helyen marad :)
2012. szept. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálam is ez van.. Főleg ,hogy mi sokat hülyülünk és ,ha könnyezek a nevetéstől ,akkor elkezd lejönni:S Én egyszerűen szemcerkát nem használok, csak tust:D Próbáld ki, szerintem többet ér:)
2012. szept. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
használj tust.
2012. szept. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vannak olyan szemceruzák amik jobban bírják, próbálj meg olyat keresni.
2012. szept. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!