Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nagyon könnyen elpirulok....

Reptoid kérdése:

Nagyon könnyen elpirulok. Használ ez ellen, ha be pirosítózom az arcom? Vagy elpirulás után még rákvörösebb lesz az arcom?

Figyelt kérdés
Annyira ciki. Mondjatok valami hasznosat légyszi.
2012. szept. 7. 15:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A pirosítótól még pirosabb lesz. Egy jól fedő alapozó segíthet.
2012. szept. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De fodrászhoz megyek és az meglátja azt könnyen. Fiú vagyok, és amikor szembefordul velem, mindig totál elpirulok.
2012. szept. 7. 15:24
 3/7 A kérdező kommentje:

Na, megnéztem a tükörben közelről, és ez is csillogós...

Hihetetlen, miért kell az összes ilyen pipere cuccnak csillogósnak lenni?

2012. szept. 7. 15:26
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden alapozó csillog, amíg nincs más, használd.

Viszont még jobb, ha önbizalmadat erősíted, és nem kattogsz folyton azon, hogy biztos el fogsz pirulni.

Hatásos módszer az illető szemébe nézni, és miközben pirulsz, arra gondolni, hogy ő is ugyanolyan ember, eszik-iszik, vécére jár, mint bárki. Nincs mitől félned.

2012. szept. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Van matt alapozó, aminek aza lényege, hogy ne látszon. SZerintem az pont jó erre a célra
2012. szept. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem aranyos ha egy fiú elpirul. Egyik osztálytársam is mindig vörös :D Amúgy használható dolgot nem tudok
2012. szept. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 lili mili válasza:
100%
szerintem is hasznalj alapozot,nekem is ugyanez a problemam volt,azota ha elmegyek valahova hasznalok alapozot :Vichy dermablend,szinte nem is latszik h az arcodon van es az semlatszik ha elvorosodsz.
2013. máj. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!