Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit lehet tenni elpirulás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni elpirulás ellen? Holnap találkozok egy sráccal, aki nagyon tetszik nekem, és én is neki, de már előre félek h totál vörös leszek.

Figyelt kérdés

Amikor a közelemben van,akkor mindig zavarban érzem magam,nem merek megszólalni mert félek h valami hülyeséget mondok...

Amíg ő is ottvan ahol én..vagy akár szó van róla,akkor mindig tök vörös leszek,és nagyon zavarban vagyok..

Mit tudnék ez ellen tenni? :/


15l


2012. ápr. 29. 20:13
 1/6 anonim ***** válasza:
És akkor mi van?Az arc pirosodás természetes és aranyos.
2012. ápr. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én mindig mindenen elpirulok.. Bármit csinálok és nem tudok ellene mit tenni .. a barátaim szerint aranyos, de nem igazán hiszek nekik.

Szóval szerintem fogadd El, ha a fiúnak tetszel akkor aranyosnak fogja találni.

Legalább örül neki hogy próbálkozhat, mert kap "visszajelzést".. (;

14/l

2012. ápr. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
de mivel tudnám megnyugtatni magam? nagggyon-nagyon izgulok..:|
2012. ápr. 30. 09:37
 4/6 anonim ***** válasza:
Klikkelj egyet;-)
2012. ápr. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Úgy tudod megnyugtatni magad hogyha rájössz, hogy nem ciki elpirulni. Velem is ez volt. Mindigmindenen elpirultam, de amikor pozitív visszajelzéseket kaptam, már nem nagyon érdekelt.

Gondolj bele, hogy mennyi embernek van gondja vele. Ök is kibírják valahogy :b

Amúgy meg a srácoknak általában tetszik ;D

2-es voltam.

2012. máj. 7. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Semmi baj nincs az elpirulással, a fiúk még aranyosnak is tartják :-) Legalább ebből is látja, hogy tetszik neked.

Szóval csak lazán :-) Ha éreznéd, hogy elpirulsz, ne törődj vele, folytasd csak tovább a mondandódat. Beszélgetni meg beszélgethettek akármiről, ha tetszel neki, akkor túl nagy hülyeséget nem tudsz mondani (ő nem fogja hülyeségnek gondolni).

2012. okt. 28. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!