Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen színű szájfényt/rúzst...

Milyen színű szájfényt/rúzst ajánlotok?

Figyelt kérdés

Szőke hajam van, kék szemem, fehér bőröm és telt ajkaim.

Kislányos, játékbabás arcom van.

Alkalomra és hétköznapra egyaránt.

Színt és márkát is lécci.

18/L



2012. szept. 15. 22:25
 1/6 anonim ***** válasza:
ArtDeco Lip Brillance 72-es. Nekem ez van és nagyon szép. Rózsaszínes, enyhén csillog, én imádom.
2012. szept. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
márkát sajnos nem tudok de pink, vagy áttlátszó csillogó,
2012. szept. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mindenképpen rózsaszínes árnyalatot válassz, kerüld a narancssárgát és a vörösest. Rózsaszínűn belül válogathatsz: elegánsabb eseményre (színház, esküvő, buli, stb.) élénkebb, pinkesebb árnyalatot, hétköznapra attól függően, mennyire vagy bevállalós. Tehetsz az ajkadtól alig eltérőt, de választhatsz világos babarózsaszínt is. A Mac-nél vannak nagyon jók; drága, igen, de minőségi, nem szárítja a szád, és szívesen segÍtenek az eladók, hogy a legtökéletesebbet megtaláld. 5600 ft, úgyhogy kis spórolással szerintem megéri kipróbálni...
2012. szept. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Rózsaszín. :)
2012. szept. 16. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]

Szerintem ez a szín tökéletes lenne. Ott van alatta milyen rúzs ez.

2012. szept. 16. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Telt ajkakra szerintem inkább rúzst, mint szájfényt használj, mert ha még jobban növeli a méretét, az már nem feltétlenül szép.

Márkát nem írok, de úgy vélem, minden nőnek szüksége van egy nude árnyalatú (és nem lealapozózott!) rúzsra, rózsaszínesre és vörösre, esetleg korallra, természetesen úgy megválasztva az árnyalatot, hogy jól mutasson az alapszíneidhez.

2012. szept. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!