Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szeretnék megtanulni rendesen...

Szeretnék megtanulni rendesen sminkelni, mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Pl ez a smink nagyon tetszik: http://www.youtube.com/watch?v=JlEekh9_56c De nekem nem ilyen lesz ha így csinálom, pedig ugyanezeket a termékeket vettem meg direkt, hátha azzal van gond, de nem, velem van gond. Nekem egy egybefolyt maszlag lesz a szemem körül csak, bárhogy próbálkozok... :/ Tanfolyamra nincs pénzem.. mit tehetnék?

2012. szept. 14. 14:33
 1/6 anonim ***** válasza:
hat ha a tanfolyam nem johet szoba akkor gyakorolj megtobbet hatha egyszer csak osszejon.szerintem neki sem lett az elso ilyen tokeletes... de szerintem ez a smink nem nagy ordongoseg... vannak ettol sokkal bonyolultabbak is meg.. sikerulni fog
2012. szept. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Sokat kell gyakorolnod, mert még suta a kezed hozzá.

Tudom, idegesítő, ha nem sikerül, de csak úgy tudod igazán jól megtanulni, ha gyakorolsz. Keress olyan videókat, ami direkt kezdőknek készült és alaposabban megmutatják benne, hogy mit hogy kell, milyen ecsettel, stb.

2012. szept. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát próbálkozok, de eléggé elveszi a kedvem mikor a legegyszerűbb smink sem sikerül...
2012. szept. 14. 17:16
 4/6 anonim ***** válasza:
Az is nagyon fontos, hogy milyen ecsettel viszed fel. Hasonlóakat használsz, mint amik itt vannak a videóban? Mert pl. azok az aplikátorok, amiket a szemfesték mellé kapsz, sz@rt sem érnek. És amit előttem is írtak, rengeteg gyakorlás! Mióta sminkelsz?
2012. szept. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
gyakorolni kell, kezd az alapoktól :) sok blogon, ráadásul magyar nyelvű blogokon is van smink suli kezdőknek, ahol az alapoktól írnak le mindent :) ha gondolod küldök üziben linkeket :)
2012. szept. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Még az jutott eszembe, hogy Takács Nóra nagyon jól elmagyarázza, hogy mit hogyan kell felvinni sminkeléskor. Régebben sokat néztem a videóit. Tőle tanultam meg azt, hogy hogy kell alapozni.

Itt van pl. ez, ami hasznos lehet számodra:

[link]


Az oldalán pedig még sok videót találsz tőle sminkeléssel kapcsolatban és mindenféle szépségápolási témában:

[link]

Készít egyébként füstös szemet is, az a life.hu-s "Jónő videók" közt lesz :)


És nyugodj meg, a füstös szemet nem olyan egyszerű szépen elkészíteni, mint ahogy mondják (főleg kezdőknek)

Még nekem sem sikerült. De gyakorlom néha, mikor van kedvem hozzá.

2012. szept. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!