Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek jó az a smink?

Szerintetek jó az a smink?

Figyelt kérdés
[link]
2012. szept. 16. 16:51
 1/10 anonim ***** válasza:
biztos van, akinek tetszik...de nem az én stílusom. :)
2012. szept. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nekem se tetszik
2012. szept. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 orsi16 válasza:
szerintem, szép, csak a szempillák össze vannak ragadva, ha ez a te szemed, akkor próbálj meg másképp szempillaspirálozni
2012. szept. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
a szemspirál tényleg nem szép. nekem tetszik ez a smink, szinte minden szemformán jól áll, de akkor a legszebb, ha mandulaszeme van az ember lányának :)
2012. szept. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát, ha nem suliba akarod, akkor nagyon is jól néz ki :)
2012. szept. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

szerintem meg tök jó! én is így szoktam kihúzni csak nem megyek teljesen a könnycsatornáig.

Szerintem nem baj ha kicsiit össze van ragadva a szempilla!

2012. szept. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kezdő, alap smink. Gyakorlás, lesz ez még jobb is! :)
2012. szept. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A tusvonal nagyon nagyon tetszik. :)

A szempilla viszont tényleg fura egy kicsit, próbálj ki esetleg egy másik szempillaspirált.

2012. szept. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha a Te szemed, akkor válts szempillaspirált vagy festési technikát, mert ez így szörnyű.

Látszik, hogy nem vagy ebben gyakorlott, de kezdésnek nem rossz.

Szerintem az ilyen vastag vonal kevés lánynak áll jól.

2012. szept. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Van még mit csiszolni rajta, de én inkább meg sem szólalok. Amikor először használtam tust, konkrétan belementem a szemembe, aztán pedig sikerült olyan egyenletlen, vastag vonalat húznom, amilyet szerintem még senkinek nem sikerült. :D


Szóval gyakorolni kell. Szerintem egy kicsit vékonyabb vonal szebb lenne és a szempillaspirált cseréld le, mert ez borzalmas. Vagy próbáld meg máshogy spirálozni.

2012. szept. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!