Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol érdemes venni jó minőségű,...

Hol érdemes venni jó minőségű, de nem túl drága szemhéjfestéket, alapozót, korrektort, ecsetet?

Figyelt kérdés

2012. szept. 25. 09:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ez sok mindentől függ... bőrtípus, büdzsé, preferenciák. Én azt tanácsolnám először is, hogy nézz szét a Rossmann/DM akciós részén meg nézd meg az akciós újságokat, mert pl. a Maybelline alapozókat egész olcsón ki lehet fogni magukhoz képest néha, és azok egész jók (Balea meg Miss Sporty alapozók vannak olcsóbban, de sokkal gyengébbek, legalábbis saját tapasztalat alapján). Vagy még Asia Centerbe érdemes elmenni alapozóért, ott Max Factor, L'oreál stb. alapozók vannak jóval olcsóbban. Korrektorból most hirtelen csak ilyen hosszúkás jut eszembe olcsóbb, ami jó, L'oreal Infallible-t vettem Asia Centerben 1000 Ft-ért. Illetve én még nem próbáltam, de 4-5 dollárért ebay-en ilyen 6-12 darabos korrektorpalettákat is lehet venni, azokról is nagyon sok jót mondanak. Szemhéjfestékből én a Catrice mono szemfestékeket ajánlanám, főleg, amikor le vannak értékelve, de pl. ha van olyan kínai/urós stb. bolt a környéken, ahol van Moda-I-Shine, akkor azt is érdemes kipróbálni 500-600 Ft egy jókora doboznyi festék, és szuper a minősége. Ami még jó, az az Essence és a Catrice krémes szemfestéke-azokat nagyon könnyű használni. Ecseteket én eddig kínaiból, Asia C
2012. szept. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
folytköv: Centerben vettem, de eddig semmi baj nem volt velük, könnyen tudok velük dolgozni. Volt, amikor 290 Ft-ért egy egész utazós szettet vettem, ami azért is jó, mert rövidebb a nyele, és könnyebb dolgozni vele. De 800 Ft-ért nem árulják ezeket többért. Mellé még 200-300-500 Ft-okért szinte bármilyen ecset van náluk, ami csak kell... alapozós, pufi szemfesték-eldolgozós, tusos...
2012. szept. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom, szerintem az ilyen dolgok Asia Centerben nem eredetiek hanem utánzatok... Ki tudja azokban milyen összetevők vannak..

De azért köszi a tippeket.

2012. szept. 25. 11:55
 4/4 anonim ***** válasza:
Rossmann, DM, Müller. Sok márka van, olcsó és drága egyaránt, bőven tudsz válogatni. Én az Essence, Catrice és NYC termékeket ajánlom.
2012. szept. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!