Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol találok nem túl drágán és...

Hol találok nem túl drágán és jól dolgozó sminktetoválót találni? (Veszprém megye, vagy Budapest)

Figyelt kérdés
Sosem volt sok szemöldököm, és egy időben szedtem is. Már nem igazán akar visszanőni, a fényképeken, videókon sokszor úgy látszik, mintha nem is lenne. Szeretném megcsináltatni, de nem betyármunkát szeretnék, mert nem mindegy, hogy az ember mit visel az arcán. Viszont jó lenne, ha viszonylag olcsón megúszhatnám (nincs sminktetováló ismerősöm, nem igazán tudom az ilyen dolog mennyibe kerül min/max.), és szép és vállalható is legyen.
2012. szept. 25. 12:06
 1/3 anonim ***** válasza:
én nem ismerek ott senkit de szerintem szálas technikával csináltasd sokkal szebb mint egy fekete vagy akármilyen színű csík.. az olyan k.rvás és gáz
2012. szept. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2012. okt. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia! Gondolom, már nem aktuális, de lehet,hogy másnak segíthetek a döntésben. Bemásolom ide, ami egyszer már elküldtem: Én először a Riánál voltam (Veszprémben), mert mindenki azt mondogatta,h ő milyen jó....hát én nagyon nem voltam megelégedve, igen elrontotta a szemöldökömet...nem voltam elég figyelmes, mert már az elején láthattam volna,h egyféle szemöldökformát tud készíteni, ami valakinek vagy jól áll, vagy nem sokan pedig nem is értenek hozzá, csak annak örülnek,h nem kell többet "ceruzázni" Szóval a tetoválás után eltelt kb: egy év, a borzalmas formáját még tetézte a színe!!!!Feketével tetovált ami VÖRÖS lett!!!!Több órát kutakodtam a neten,hogy ezek után kihez forduljak bizalommal. Végül Pilát Erikánál kötöttem ki akiről annyi infóm volt amit az oldalán találtam, de nekem elég volt az,h végignéztem a munkáiról készült képeket, ami nagyon tetszett. Látszott,hogy nem "sablon szemöldököket" gyárt. Megcsináltattam a szemhéjkontúrt, és szemöldököt is. A különbség óriási!!! Figyelembe vette az igényeimet, az arcformámat,na meg a vörös rondaságot amiből nagyon szép szemöldököt tetovált. Most már elégedett vagyok, és úgy gondolom megérte az utazás Biatorbágyra, mert ő tényleg PROFI!!! Remélem a saját sztorimmal tudtam segíteni,az okos ember más kárán tanul...Nagyon-nagyon nem mindegy kihez mész, mert utána a profi szakembernek sem könnyű kijavítgatni a más által elrontott szemöldököt.Üdv.: Évyy
2013. júl. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!