Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mondanátok nekem olcsó,...

Mondanátok nekem olcsó, vattacukor illatú parfüm/kölni neveket? Az avonos sassy swirls kölnik ilyen illatúak?

Figyelt kérdés

Vattacukor illatú kölnit vagy parfümöt keresek, tetszik az illata, viszont azért szeretnék egyenlőre egy olcsóbb kiadást venni, mert nem tudom, hogy el tudnám-e viselni magamon is hosszabb távon. Az avon újságban most láttam egy sassy swirls vanilla blossom nevű kölnit, nagyon ajnározzák a neten, azt írják erőteljes vanília illata van. Én valamiért ebből a vattacukor illatra asszociáltam..:D Vélemények, tippek?


Köszönöm előre is.


21/L



#olcsó #kölni #édes #parfüm #Avon #vattacukor #sassy swirls #vanilla blossom
2012. szept. 28. 13:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Star Nature Candy Floss
2012. szept. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
pink sugar
2012. szept. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
OLCSÓ parfüm és kölni neveket kértem:D A pink sugar 6000 ft felett van.
2012. szept. 28. 13:37
 4/12 Szafica ***** válasza:
2012. szept. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

[link]


ez 1000 ft douglasban.

2012. szept. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Mivel mindenkinek más tetszik, csak ajánlgatok. Meg tudod majd nézni az illatát a teszt-be.

[link]

[link]

[link]

[link] (ez a kedvencem:)/az utolsó tényleg bevált! van nekem és ahhhw.:DD)

2012. szept. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


Ezek közt vacilálok, valószínűleg ki fogom mindkettőt próbálni és majd úgy döntök:) Köszönöm szépen a válaszokat. Akinek lenne esetleg infója a fent említett avonos sassy swirls vanilla blossom nevű kölniről, az kérem írja meg...kíváncsi vagyok még rá, mert most csak 450 ft:)

2012. szept. 28. 15:41
 8/12 anonim ***** válasza:

Star Nature Candy Floss tényleg nagyon jó annak aki szereti az édeset.:)

Bár nálunk 999-be kerül.:)

2012. szept. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szia. Rendeld meg nyugodtan, most tényleg jó áron van, és édes nagyon. Nekem igaz a lila volt azt hiszem az gyümölcsös-vaníliás, de olyan édes, tömény volt. És tartós is. Én ég este is éreztem magamon. Az a 450.- meg arra pont jó, hogy kipróbáld, és ha esetleg mégsem a te illatod, akkor keresel mást. Ezekből úgysincs nagyobb kiszerelés:)
2012. szept. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Kedves 9-es!


Köszönöm a válaszod, nagyon hasznos volt, mivel nagyon érdekel ez az avonos kölni. Viszont, azt nem írtad, hogy vattacukor illatra hasonlít-e ez a sassy swirls?:) Mondjuk amit te használtál..

2012. szept. 29. 21:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!