Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mondanátok nekem olcsó,...

Mondanátok nekem olcsó, vattacukor illatú parfüm/kölni neveket? Az avonos sassy swirls kölnik ilyen illatúak?

Figyelt kérdés

Vattacukor illatú kölnit vagy parfümöt keresek, tetszik az illata, viszont azért szeretnék egyenlőre egy olcsóbb kiadást venni, mert nem tudom, hogy el tudnám-e viselni magamon is hosszabb távon. Az avon újságban most láttam egy sassy swirls vanilla blossom nevű kölnit, nagyon ajnározzák a neten, azt írják erőteljes vanília illata van. Én valamiért ebből a vattacukor illatra asszociáltam..:D Vélemények, tippek?


Köszönöm előre is.


21/L



#olcsó #kölni #édes #parfüm #Avon #vattacukor #sassy swirls #vanilla blossom
2012. szept. 28. 13:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szia. Amit én használtam, az inkább olyan igazi vaníliás volt. De a rózsaszín, amit te szeretnél, az édesebb, cukrosabb illat.
2012. szept. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
A Star Nature sorozatnak van egy pinksugár koppintása. Egy az egyben ugyanaz a tömény cukorszirup aroma. Kb. 1000 ft-ért dobják utánad aluljárókban, meg a Douglasban is láttam már. Viszont kérlek, gondold át, hogy biztos, hogy 21 évesen ilyet akarsz használni? Mert egy 14 éves, illatokkal próbálkozó kislánytól még elfogadható, de te egy fiatal nő vagy. Hülyén jön ki, hogy egy cukorillattal pozicionálod magad. Annyi kiváló parfüm van olcsóbb kategóriában is, kár ezekre a cukros bóvlikra pénzt kidobni.
2012. okt. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!