Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Próbáltátok már a Loreal...

Próbáltátok már a Loreal extra volumen collagene szempillaspirált amit Eva Longoria is reklámoz? Mi a véleményetek, tényleg olyan jó mint amilyennek mondják?

Figyelt kérdés
A rossmannba 2600 Ft,megér annyit?
2009. aug. 3. 19:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmivel nem tud többet, mint egy 600 ft-os Miss Sporty, hidd el, mivel a felkenés technikáján múlik, mennyire lesz dús/hosszú a szempillád, nem a márkától. amúgy kamu az egész, max. álmodban lesz olyan tőle, mint Evának, mert neki is műszempillája van a márka reklámfotóján.
2009. aug. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én próbáltam és szerintem jó, nekem bevált
2009. aug. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is próbáltam,nekem nem jött be..sokkal jobb a Loreal Telescopic spirálja..az arany színű.
2009. aug. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én egyszer kipróbáltam, de nekem sajnos összeragasztotta a pilláimat.
2009. szept. 29. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért egy L'Oréal-t ne hasonlítsunk egy Miss Spirty-hoz. Amúgy is az Essence jobb mint a Miss Sporty
2009. dec. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Tegnap próbáltam és nagyon nagyon yoo!! Nekem hosszú, de egyenes szempillái vannak és ez a spirál nagyon szép ívet adott nekik, hosszúak lettek, karakteresek és dúsak. Sok spirált próbáltam már, de ez az egyik legjobb! 2600 Ft-ot simán megér!!
2011. máj. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!