Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fiúk! Mit szólnátok ha a...

Fiúk! Mit szólnátok ha a barátnőtök csináltatna egy mellbimbó piercinget?

Figyelt kérdés
persze lányok is írhattok. tetszene a dolog? vagy mi a véleményetek róla?
2012. okt. 2. 09:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Minek? Hogy összekarcolja a nyelvedet? :))


Szerintem k.rvás.

2012. okt. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hogyne, mindenhova luggald magadat, elment az eszetek!
2012. okt. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
bocs, de ki mondta hogy szeretnék? ez puszta kíváncsiság, de látom ide csak azért járnak fel emberek (tisztelet a kivételnek ) ha beszólogatni akar. :) NEM NEM SZERETNÉK MELLBIMBÓ PIERCINGET. (aztán ha mégis, neked van a legkevesebb közöd hozzá) csak kíváncsi vagyok kinek tetszik
2012. okt. 2. 10:30
 4/13 anonim ***** válasza:
34%
ha nem akarsz mellbimbó piercinget, akkor miért teszel fel ilyen kérdést? miért érdekel, hogy mit szólnának idegen fiúk, ha a nőjük egy mellbimbó piercinggel térne haza? és mit szólnátok ha egy 3 lábú hibiszkusz sétálna be az ajtón? és mit szólnátok, ha a postás bekakilna, amikor átveszed a levelet? és mit szólnátok, ha egy anakonda bújna elő a wcből?
2012. okt. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
nekem tetszene. azért mert van egy db piercingje még nem jelenti azt h egy szétpiercingezett szttetovált igénytelen állat vki.
2012. okt. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
37%

Nekem srácként van 2-2 mindkét bimbóba

A barátnőmnek se szólnék bele mert ez is olyan piercing mint a többi

20/F

2012. okt. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem tetszene.
2012. okt. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
12%
Nekem tetszene. Beszéltünk is már róla, BDSM játékokhoz is jól jönne ;)
2012. okt. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
nekem nagyon nem tetszene
2012. okt. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Úgy gondolnám félreismertem. Van egy bizonyos réteg akik ilyet csináltatnak... de egy átlagos, kedves, rendes lány az nem. Már pedig nekem csak olyan barátnő kell, nem a szexmániás, mazochista meg egyebek. Nem tetszene, értelmét sem látom.
2012. okt. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!