Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Gesztenye barna szeműeknek...

Gesztenye barna szeműeknek milyen színű szemhéj festék előnyös?

Figyelt kérdés
Barna szeműek ti milyen színűt használtok?
2009. aug. 4. 16:24
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem barackszínű a kedvencem, sztem az neked is jól állna, de a legjobb talán gesztenyebarnáknak a világoszöld.
2009. aug. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a barna szemueknek majdnem minden szin jol all.

Attol is fugg, hogy milyen szinu ruhakban jarsz.

Ha van egy kedvenc felsod, amit sokat hordasz, vagy egy kedvenc szined, amibol tobb ruhad van akkor az a szin jol fog allni a szemeden is.


De a natur sminkek is nagyon jol allnak.


Ha ossze kene valogatnom valami minimal palettat magamnak,

(figyelembe veve, hogy lilat, feketet, feheret, ezustot, homokszin vagy bezs nem is tudom ezeket sokat hordom)

akkor a kovetkezok lennenek:

-arany (ez nagyon alap, az arany szemhejpudered legyen, ha masod nincs is. Nagyon eleganssa tesz, egy kis arany szemhejpuder es egy szempillaspiral zemceruzaval.)

-homokszinu/barackos/halvanyrozsaszin

-lila (mert rengeteg lila ruham van)

-barna

-fekete


Ha nagyon minimalt kene osszeallitani ezek lennenek.

De en ugy csinaltam, hogy vettem egy nagy palettat, ami tenyleg jo minosegu, es elkezdtem kiserletezgetni. Ezek voltak a legtobbet hasznalt szinek illetve ezeknek kulonbozo arnyalatai. Jahm meg a sarga! De rengetegszer csinalok magamnak szivarvanyszinu szemet, es nagyon jol mutat barnaval szerintem!

Ezt a palettat rendeltem meg

[link]

Vannak benne csillamos meg matt szinek is. Es hat... very a miss spoty szemhejpuderemet.

De mint minden szemhejpuder ala ez ala is erdemes egy kis alapozot tenni es akkor tovabb szep marad.

[link]

[link]

[link]

O egesz ugyes. Jo persze azsiai, de szepen sminkel, es barna a szeme. O is olyanra sminkel, amilyen a ruhaja.


Remelem tudtam segiteni!

2009. aug. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a lila mert az kiemeli a szem színét
2009. aug. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! kedves második else hiszed milyen sokat segítettél azt a palettát nyilván én is megrendelem!
2009. aug. 5. 00:06
 5/5 anonim válasza:

Én a fekete vagy barna kontúr alá főleg föld színeket teszek,mint bézs, barna, arany, zöld.

Persze alkalomtól és ruháktól is függ. Egy buliba merészebb színek is jöhetnek, mint a lila vagy rózsaszín.

Egyedül a kéket nem tartom előnyösnek nekünk, barna szeműeknek.

2009. aug. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!