Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért mondják azt sokan, hogy...

Miért mondják azt sokan, hogy a vörös rúzs k*rvás?

Figyelt kérdés
Több kérdésnél is olvastam már, hogy azt írták, hogy a vörös rúzs k*rvás. Miért gondoljátok ezt? A vörös/piros szín mindenképp arra asszociál? Én személy szerint nagyon szeretem a vörös rúzst, úgy gondolom, hogy elegáns és vonzóvá tesz. 22/N.

2012. okt. 5. 22:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%

Mert irigykednek.

A vörös vadító szín :)

2012. okt. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%

Nem is halottam erről. Szerintem is elegáns:

23f

2012. okt. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Csillag25 ***** válasza:
97%

A vörös/piros szín a szexualitást erősíti fel, ezért lehet ez a sztereotípia, gondolj csak akár Marilyn Monroe-ra. Azért is gondolják, mert figyelemfelhívó, és aki így sminkeli az ajkait, az nem rejti véka alá a nőiességét, és nem zavarja, ha észreveszik a férfiak.

Használd nyugodtan, hisz ebből kiderül, hogy van önbizalmad, és ez nagy előny! :)

2012. okt. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Utolsó, igen. :) Mondjuk érdekes, hogy soha nem volt szükségem arra, hogy miniruhákban, vagy mélyen dekoltált cuccokban járjak, mindig észrevettek a férfiak, feltételezem pont a rúzs miatt. :)
2012. okt. 5. 22:21
 5/12 Csillag25 ***** válasza:
100%

Persze, a tűsarok, neccharisnya, harisnyakötő, miniruha - mélyen dekoltálva, vörös rúzs, erős szemfestés, nagy műszempillák... a hálószobába valók! (de oda nagyon!!) :)

Jómagam az üzleti életben dolgozom, és nem tagadom, hogy sokszor bevetem a vörös rúzs praktikát! Olyan uncsi a fekete, vagy natúr színű nadrágkosztüm... ;)

2012. okt. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
96%

A tuzpiros ajkak szexualisan izgatoak.

Megpedig azert,mert mikor egy ember fel van izgulva,akkor pirosabbak az ajkai.

Ezert osztonosen vonzodnak a ferfiak a tuzpirosra feztett ajku nokhoz.

Azt meg,hogy k.rvas csak olyan frigid fapinak mondjak,akik nem valakire,akiknek nincs szexualis kisugarzasuk,nem rendelkeznek normalis verboseggel,es keptelenek felizgatni a ferfiakat.ezert irigysegbol megbelyegzik azokat,akik fel tudjak hivni magukra a figyelmet.

2012. okt. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Csillag25 ***** válasza:
Respect! :)
2012. okt. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg van akin tényleg kvásan áll: [link]

[link]


De leginkább nőies és szexi sőt kifinomult, igen:

[link]

[link]

2012. okt. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2012. okt. 6. 10:53
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem pl. csak az áll jól és a sötét színek :D Szóval felőlem mondhatnak bármit :) Amúgy ha elegánsan öltözik valaki fel hozzá, akkor nem ribizlis egyáltalán :) A vörös rúzs az, amit nagyon tudni kell viselni ;) :D
2012. okt. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!