Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért mondják azt sokan, hogy...

Miért mondják azt sokan, hogy a vörös rúzs k*rvás?

Figyelt kérdés
Több kérdésnél is olvastam már, hogy azt írták, hogy a vörös rúzs k*rvás. Miért gondoljátok ezt? A vörös/piros szín mindenképp arra asszociál? Én személy szerint nagyon szeretem a vörös rúzst, úgy gondolom, hogy elegáns és vonzóvá tesz. 22/N.

2012. okt. 5. 22:15
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nem k....ás, pont hogy bájos, DE TÖBBNYIRE NAGYON NEM VALÓ SZŐKE NŐKNEK(azokon legtöbbször tényleg olcsó hatása van, de persze itt is van kivétel)!!!! Én sötét hajú, fehér bőrű vagyok, szerintem nekem jól áll és imádom! Akik szerint meg erről a r....ncság jut eszébe, azok számomra furcsák(nem bántásból mondom ezt)!



Olyan nagyon jól áll a lila, szürke, piros, drapp, fekete, fehér, sötétkék stb színekhez, hogy csak na!

De zöldhöz, rózsaszínhez, világoskékhez és narancssárgához nem hordom, mert szerintem az úgy rémes lenne.

2017. dec. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Így utólag írom, hogy azért kur*azzak le mert a kuraváké is mindig vörös 🤷‍♀️
2021. ápr. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!