Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fontos számodra, hogy az...

Fontos számodra, hogy az ékszer amit viselsz teljesen egyedi legyen?

Figyelt kérdés
Inkább megfizeted az árát, vagy megelégszel egy olyan darabbal ami szembejöhet veled az utcán, viszont olcsóbb?
2012. okt. 10. 14:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Hűha... nem szoktam méregdrága ékszereket vásárolni, de még egy sem jött velem szemben az utcán. Amúgy nem fontos hogy egyedi legyen az általam viselt ékszer. Mondjuk nyilván egy fontosabb ékszer (pl. jegygyűrű) azért fontos lenne, de ott még tartok :D
2012. okt. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Pontosan úgy vagyok, mint az első!

Ezért nem adnék irreálisan több pénzt, hogy egyedi legyen, viszont lehet jól-ügyesen választani, hogy ne is legyen tucat!

Pl. a bizsu ékszereim - ha ez is beleszámít - elég különbözőek, rafináltabbak (bár legtöbbje ezüst színű), így nem érzem "hétköznapinak" (van pl. B-betűs fülbim és nyakláncom is, a keresztnevem kezdőbetűje).

A valódi ezüst-arany ékszereimre sem mondanám, hogy hagyományosak, valamiért szinte mindegyik "csak az enyém". Egy lapos ezüstlánc vagy egy különleges formájú gyűrű, köves fülbi... nem hinnéd, de pl. párom olyan csodás gyűrűt választott nekem egyszer karácsonyra, ahh, csupa köves, mintha hópelyhet ábrázolna! No, a környékünkön lévő üzletekben még hasonló széppel sem találkoztam, ő mégis rátalált!

2012. okt. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én magamnak készítem az ékszerem süthető gyurmából :)
2012. okt. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Yukite válasza:
Nekem fontos :D de az egyedi ékszer nem feltétlenül drága is. Én mostanság csak egy helyről szoktam rendelni ékszert. [link] Szerintem király a csaj! Imádom az üvegékszereit és a fa ékszereit :D
2014. jan. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!