Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Rendkívül egyedi nagyon szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rendkívül egyedi nagyon szép eljegyzési gyűrűt szeretnék venni szívem hölgyének. Tudnátok segíteni, hogy Budapesten milyen ékszer üzletekben próbálkozhatok?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 18. 15:23
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]


párom itt vette nekem, jobban mondva csináltatta, azt mondta, hogy nagyon rendesek voltak.

2012. ápr. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Milyen szerencsés a barátnőd.=( Legyetek mindig nagyon boldogok!

Bocsánat, hogy hasznos infóval nem szolgáltam.

2012. ápr. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ötvöst keress,rajzold le milyen szeretnél,vagy keress neten,és megcsinálja


de előbb győződj meg,hogy a párod is csilivili gyűrűt szeretne-e.

(párom is akart egyedi drága gyűrűt nekem,de lebeszéltem mikor rájöttem,ugyanis nem merném hordani)

2012. ápr. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi ötvöst kerestünk. Aranyat vittünk( szakadt nyaklánc, fél pár fülbevaló, stb.) Ja és képet az elképzelésről. Gyönyörű lett.
2012. ápr. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor őket kéne felkeresned!

[link]


Vagy őket:

[link]

2012. ápr. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi az eujewel.com-nél csináltattuk a házassági gyűrűnket, de ugyanúgy bevállalnak eljegyzési gyűrűt is. ötvös készíti, kb 1 hónap a várakozási idő.
2012. máj. 5. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!