Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ki akarom lövetni a fülemet!...

Ki akarom lövetni a fülemet! Szerintetek? (Véleménykére vagyok kíváncsi)

Figyelt kérdés

Én valami egyszerűre/szolidra gondoltam. Mégpedig egy sima ezüst "pöttyre". Vagy a pötty és maximum abban egy kis "megvillanó" kőre. (De nem az a batár kocka benne a gyémántkővel mielőtt valaki ezzel jönne...)

Szerintetek ez jó választás?

(Tudom én érzem, csak a véleményekre vagyok kíváncsi.)

Igaz az egyikbe szeretnék csak.

De néha eljátszok a gondolattal, hogy mind a 2őbe esetleg.

Vagy az már túlzás?

23/F



2012. okt. 19. 10:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nekem nem jön be ha egy pasi fülbevalós. Ha egy fülében van akkor még hagyján, de mind a kettőben már nagyon b.zis.
2012. okt. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Mindkettőbe neeeeeee!:) Az egyikben még elmegy bár mostanság nem nagyon divat! De,ha nem túl nagy és hivalkodó szerintem jó lesz!:)
2012. okt. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Egyébként azt vettem észre, hogy ez nagyon megosztja az embereket. Vagy nagyon helyeslik, vagy azt mondják, hogy ez teljesen gáz. Fiuk lányok egyaránt :)

De nem csak most, régebben is.

2012. okt. 19. 12:21
 4/18 anonim ***** válasza:
Igen ez így volt és így is lesz! De szerintem főleg azért mert van akinek jól áll,de van akinek egyáltalán nem!:) kérdezd meg a barátaidat,hogy neked jól állna e és ha ők igent mondanak,akkor csináltasd meg!Ja azért még egyszer elmondom mindkettőbe neeeeeeeee!:)
2012. okt. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 supra01 ***** válasza:
Szerintem jó választás a szolid fülbevaló, én köveset tetetnék. És ha olyan a stílusod, akkor mindkettőbe tetessél nyugodtan, meg ha még jól is áll, akkor pláne. Majd írd meg, hogy mit döntöttél. Egyáltalán nem búzás ha mindkettőben van! Szerintem nem is divat már csak az egyikbe tenni.
2012. okt. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Nekem az ilyen tetszik pasikon, de gondolom, neked ez nem jön be: [link]
2012. okt. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Kedves második. Köszönöm féltő hozzászólásódát :).

De akkor is gondolkodom a kettőn. De lehet (és ez a valószínűbb), hogy először az egyikbe.

és ha jó/tetszik, akkor bumm a másikba is megy. Ha meg nem áll ugy jól, akkor kiveszem.

Egyébként egyetértek veled, abban hogy kinek hogy áll.

Mert ugye pl a zselézett haj se áll jól mindenkinek...



supra01:


Igen én is mint írtam, valamilyen kis egyszerűre gondoltam.

Mint a sima ezüst pontba, vagy abban egy kis köre. Ami finoman megcsillan a fényben

esetleg... De ne legyen az a hivalkodó.

Persze megírom majd :)


kispalikee:


Hát igen, nekem ez nem jön be... Kicsit másféle a stílusom :)

2012. okt. 19. 13:16
 8/18 anonim ***** válasza:
Persze ez a te döntésed,te érzed,hogy tetszik neked,de előbb szerintem akkor is kérd ki olyanok véleményét akikben megbízol!:) és igen nem minden áll jól mindenkinek ezért is írtam így!:)
2012. okt. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Persze, értelek mit mondasz.

Meg is szoktam, kérdezni. Sőt volt olyan amit anno én nem akartam, de mondták csináljam meg jó lesz. És tényleg :)

Az pont a hajam volt :)

2012. okt. 19. 13:29
 10/18 anonim ***** válasza:
Na látod csak nem adtam akkor annyira hülye tanácsot!:)
2012. okt. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!