Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok, ti hol és hogyan...

Lányok, ti hol és hogyan tároljátok az öveiteket, hogy azok ne törjenek meg, ha évekig feléjük sem nézel?

Figyelt kérdés
eddig fellógatva tároltam öket egy vállfán, de sok megtörött, illetve a "hajlításnál" (ahol èrintkezett a vállfával) kettévált az öv.
2012. okt. 20. 11:52
 1/5 anonim ***** válasza:
En is így tarolom. Azért tórik meg mert nem bőrből van
2012. okt. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
akasztd a csattnál egy szögre
2012. okt. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

úgy lenne a legmegfelőbb ha a csatnál akasztanád fel. Esetleg ha egy favállfába pici szögeket ütnél, vagy a gereblyefeje is tökéletes lehet

itt van az 5let

[link]

2012. okt. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
összecsavarva tartom... ilyen csiga alakban semmi baja nem lesz.
2012. okt. 21. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a válaszokat! (zöld mdkinek!) egyelöre összecsavartam öket, de ez nem túl praktikus (ki kell fordítanom a dobozkát, hogy megtaláljam a megfelelöt...). lehet, hogy a jövõben kedvet kapok egy ilyen vállfa elkészítéséhez, de most túl lusta vagyok hozzá...:-) köszi még egyszer
2012. okt. 21. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!