Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hány hónap után nem nő be...

Hány hónap után nem nő be egyáltalán a fül, fülbelövés után?

Figyelt kérdés
lassan fél éve lövettem pár plusz lyukat a fülembe, de félek hogy benő ha éjszaka kiveszem a fülbevalót. benőhet?
2012. okt. 28. 21:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Annyi idő alatt nem...ha csak éjszakára veszed ki, de nekm az a fülbevaló, amit kiskoromban tettek be (17 és fél éve) az is beforrt...(mindössze 2 hétig nem volt benne ékszer)
2012. okt. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem az, amit baba koromban lőttek akkor sem forr be, ha hónapokig nincs benne fülbevaló, csak egy kicsit feszít mikor belerakom, de ennyi. Viszont volt vagy 3 évvel ezelőtt egy másik lyuk, amit akkor lőttek, és megvártam azt az időt amit mondott a nő, hogy utána cserélhetem, kivettem a gyógyfülbevalót és a másik már nem ment bele, nagyon fáj és inkább hagytam.. egy két hét után meg sem látszott.
2012. okt. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Én valamikor tavasszal lövettem ki a fülem, letelt az egy hónap amíg a "gyárinak" bent kell lennie kivettem éjszakára hogy másnap akkor berakom azt amit hordani szeretnék és alig 10 óra alatt beforrt a fülem..


27/L

2012. okt. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hát az elég rossz.. énis ettől félek, a második és harmadik lyukakból nem merem kivenni a fülbit. az első lyukak soha nem forrnak be , mert picikét kivannak tágítva, nem látszik , de 3fülbevaló belefér, és ezáltal rugalmas. kikéne picit tágítsam a többit is, hogy ne forrjon be?
2012. okt. 28. 22:50
 5/6 anonim ***** válasza:
De miért akarod kivenni a fülbevalókat?? Ha napközben bizsut hordasz, amivel ugye nem nagyon lehet aludni(vagyis én nem tudok mert szúr, elhajlik stb..) akkor éjszakára tegyél be ezüstöt vagy aranyat. Ha nem hordasz bizsut meg hagyd bent éjszakára és majd cseréled amikor akarod :)
2012. okt. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én 2-3 éve lövettem ki a fülem és van, hogy hónapokig nem teszek bele fülbevalót és nem nő be. :D
2013. júl. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!