Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tudtok ajánlani olyan tust,...

Tudtok ajánlani olyan tust, ami extratartós és nem kenődik el egész nap sem?

Figyelt kérdés
Ajánlgaták a Master Precise-t, de a filces tusokat nem szeretem. Az Essence zselés tusát is, de az meg elkenődik, sminkalappal, anélkül, mindenhogyan (vastag cicás tushoz kell, és feltapad a szemhéjra.). A hajlakk húzza a bőrömet, szintén nem jó. Valami más ötlet esetleg? Nektek mi vált be?
2012. nov. 2. 05:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Pedig pont az essence zselés tust akartam ajánlani. Nekem ilyen van, én így használom:

- A reggeli hidratálás után egy fültisztítóra teszek egy kis normál bőre való tonikot és áttörlöm vele a szemhéjamat. Ezáltal leszedtem a felesleges faggyút, nem lesz zsíros a bőröm, így tartósabb lesz a sminkem.

- Essence szemhéjalapozót viszek fel a szemhéjamra, amit a szempilla tövétől a szemöldökig eldolgozok mindenhol. Ez szépen beolvad a bőrömbe, mintha ott se lenne, mégis nagyon jó alapot ad. Pl. a leggagyibb szemhéjpúderem, ami alap nélkül csak kb. 1 órát bír ki, a szemhéjalapozóval 6-7 órát minimum kibír. :)

- Ezután az ecsetet picit benedvesítem, hogy jól összetapadjanak a szálak, majd belemártom egy kicsit a tusba. Utána szépen meghúzom a tusvonalat apránként, fültisztítóval korrigálom, ahol kell és a végén még egyszer átmegyek rajta egy tusvonallal. Így intenzívebb, egyenletesebb, szebb lesz a tusvonal.


Nekem így reggeltől estig bírja a sminkem, de 8-9 órát minimum.


Egyik barátnőm a miss sporty folyékony tusra esküszik, neki az vált be a legjobban. :)

2012. nov. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem az Essence egyik vízálló szemhéjtusa van (folyékony) nincs külön neve szerintem de ilyen pici, kék a teteje és alul meg fekete. Nekem nagyon nagyon bevált, egész nap fennmarad és nem kenődik el akármit csinálok :)
2012. nov. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a ceruza tartósabb.
2012. nov. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
mac fluidline...betonbiztos
2012. nov. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!