Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A transzvesztiták gyakran...

A transzvesztiták gyakran miért úgy festik ki magukat, mintha prostituáltak lennének?

Figyelt kérdés

A legtöbb transzvesztitát, akit látok, nem nőiesre festi magát, hanem olyanra, mintha prostituált lenne (nagyon túlzott, harsány smink.

És miért affektálnak olyan, furcsán?

Mi ezeknek az oka?


Ha van itt transzvesztita, szívesen venném a válaszát.


2012. nov. 5. 22:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
Téged komolyan ilyenek érdekelnek? Egészségedre.
2012. nov. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel nincs egyedül, erre én is kíváncsi vagyok:D
2012. nov. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 SzilKa ***** válasza:
Gondolom nem az utcán láttad őket így, hanem előadás közben. Műsorhoz, színpadra a nők is sokkal erősebb sminket használnak, így a transzvesztiták is. Az affektálás a komika vonalat erősíti, gondolom én...
2012. nov. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

utcán, buszon, moziban nézőként, bevásárlóközpontokban, ...stb láttam így.


nyilván, ha előadáson látnám, akkor nem tenném fel a kérdést.

2012. nov. 5. 22:27
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
Azért mert ha jobban belegondolsz ők is prostik.......
2012. nov. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
sima beszélgetéskor úgy affektált a fiú/lány, hogy más szituban azt hinném, hogy viccelődik, de teljesen nyilvánvaló volt, hogy ő ezt belül nőiesnek(?), természetesnek éli meg, és nem tartja komikusnak.
2012. nov. 5. 22:29
 7/16 A kérdező kommentje:
nem prostik.
2012. nov. 5. 22:30
 8/16 SzilKa ***** válasza:

Én hétköznapoki helyeken még sose láttam travit, pedig rendszeresen járok a belvárosban... Csak előadáson.

Az affektálást illetően a meleg (nem travi, simán meleg) ismerőseim között is vannak affektálók (szerencsére a nem affektálók vannak többségben), ők egyszerűen feltűnősködnek vele egy darabig, aztán úgy maradnak. :)

2012. nov. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
már láttam többször hétköznapi helyeken, meg volt, hogy találkoztam is velük. (legutóbb pl ismerőssel mentem moziba, és vele volt travi is, hétköznapi viseletben, de rajta is volt a túlzott, jellegzetes sminkelés, és a furcsa affektálás, amit sok másik travinál is láttam.)
2012. nov. 6. 00:21
 10/16 anonim ***** válasza:
Szerintem azért, mert erős smink kell, hogy ellensúlyozzák a férfias vonásokat. Képzelj el egy pasit visszafogott alig látszó sminkkel. Inkább qrvás-műnős legyen, mint egyáltalán nem nőnek kinéző. De ez csak az én tippem.
2012. nov. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!