Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit vegyek ahhoz hogy kihúzzam...

Mit vegyek ahhoz hogy kihúzzam a szempillák tövében a szemem? Szemhéjtust vagy szemceruzát?

Figyelt kérdés
2012. nov. 14. 17:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy milyen hatást akarsz elérni, ha drámaibb, erőteljesebb vonalat akarsz, akkor szemhéjtus. A ceruzával is kilehet intenzíven húzni, de vele lehet szolidabban is, vagy satírozni, amit a szemhéjtusnál nem tudsz. Egyébként ha van szemhéjpúder palettád fekete színnel és van egy vékony ferdére vágott sminkecseted, azzal is szépen megtudod húzni a vonalat.
2012. nov. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hát csak szolidabb hatást szeretnék elérni, vékony vonallal. és köszönöm a tanácsot mindenképpen kipróbálom! :) ment a plusz :)
2012. nov. 14. 18:07
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
Ha a felső szemhéjadra szeretnéd húzni a vonalat,akkor mindenképpen tus. Egyrészt könnyebb vele vékonyabb vonalat húzni,másrészt tartósabb is,alsó szempillatőbe meg egyszerűbb a szemceruza használata.
2012. nov. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
csak a felső szemhéjamra szeretnék használni. neked is köszönöm, ment a plusz! :)
2012. nov. 14. 19:52
 5/8 anonim ***** válasza:

Én is a tust ajánlom! :)

Én próbáltam anno mind a kettőt, nekem a tus jobban bevált a felső pillák tövébe. Én tussal sokkal egyenletesebb, vékonyabb vonalat tudok húzni. És bár sokkal erősebb a színe, sokkal jobban pigmentált, mint a szemceruza, mégis szebb szolid sminket tudok vele készíteni. És tartósabb is a tus, mint a szemceruza.

2012. nov. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszi!:) akkor ezek szerint tust veszek. ment a mancs! :)
2012. nov. 14. 20:24
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a tus nem vált be, nagyon erős a színe, nem lehet vele szolid vonalat húzni egyáltalán és rólam hamar le is folyik. Szemcerka tartósabb... már amelyik. Pl Essence long lasting.
2012. nov. 15. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hát akkor lehet az lesz hogy mind a kettőt veszek, aztán majd eldöntöm. köszi, neked is ment a mancs! :)
2012. nov. 15. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!