Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Sminkeket hova kell feltenni?...

Sminkeket hova kell feltenni? Össze vagyok zavarodva ilyen téren. Jó lenne ha a többi sminkhez is amit leírok írnátok valamit, hogy hogyan kell helyesen használni. Köszii előre is!

Figyelt kérdés

Tegnap a barátnőmmel ezeket a sminkeket vettük:

-alapozó

-szájfény

-ecsetek

-szemceruza

-szemhéjtus

-szempillaspirál

-körömlakkok

-sminklemosó kendő


Ezek közül csak a szemceruzával és a szemhéjtussal vagyunk gondba. Anyutól megkérdeztük,hogy és ő azt mondta,hogy a szemceruzával lent az alsó pillák alatt van egy kis keskeny rész azt kell kifesteni, a tussal pedig a szemhéjat a szempillák vonalát követve. De neten teljesen mást találtunk. Akkor most mit hova kell kenni?



2012. nov. 17. 18:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Úgy kell, ahogy anyukád mondta.
2012. nov. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Anyukád jól mondta, bár máshová is lehet :-)

Szemhéjra is jó a ceruza, és a szem közelébe, az alsó pillák "fölé" is.

Legyetek kreatívak, nézetek fotókat, és egy-egy tubust nyugodtan használjatok arra, hogy felkenitek, megnézitek, lemossátok. Gyakorlat teszi a mestert, és lehet, másképp jobban áll.

2012. nov. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
én a tust és a ceruzát is felülre szoktam használni. de nem 'kifesteni' kell vele hanem egy vonalat húzni.
2012. nov. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszii :) Majd próbálgatunk, egy délutáni csajos programnak jó lesz és köszi még egyszer :)
2012. nov. 17. 18:23
 5/9 anonim ***** válasza:
a tus és a ceruza ugyanarra való. alúlra mondjuk nem jó a tus. A léníeg hogy jól a pillák tövéhez kend, húzd. Az angyon csúnya ha kilátszik vékonyan a bőr a pillák és a csík között. Ha nem szabályos nem baj, egy nedves fültisitítóval javíthatjátok.
2012. nov. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Semmit nem KELL... arra használjátok amire akarjátok. Pl én a szemceruzáimat használom rúzsnak is, szemhéjalapnak is, szemkontúrnak is, tus helyett is. A korrektort alapozó helyett néha, ha jobb fedés kell. Az ezüst rúzsomat meg szemhéjra... szóval bármire használhatók a dolgok.
2012. nov. 18. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Utolsó, fura ízlésed lehet :-))

Nem tudom elképzelni, hogy valaki szemceruzával kék, zöld, fekete szájat rajzol. Az ezüst rúzs mondjuk, biztosan jobban mutat szemen, mint szájon, de nem árt vigyázni, hiszen a szemünk jóval érzékenyebb.

Olyan készítményt javasolnék - pláne a kérdezőnek, tapasztalata, rutinja sincs még - amitől, ha belekerül a szemébe, nem gyullad be.

2012. nov. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kérdező, a felsorolásból véletlenül maradt ki a porpúder? Az fontos az alapozóra!
2012. nov. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszii :) utolsónak: Ja, igen, csak azt már régebben vettünk és el felejtettem leírni, :)
2012. nov. 18. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!