Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Csajok! Ti is imádtok sminkeln...

Csajok! Ti is imádtok sminkelni és a piperecuccokat használni, venni, nézegetni?

Figyelt kérdés
:)

2012. nov. 7. 12:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
:D igen, kár, hogy időigényes a sminkelés, és nálunk annyira nem is elfogadott, mint a filmekben, hogy csak úgy előkapják a púderkompaktot. Rám úgy szoktak nézni a nyilvános mosdókban, mint egy ufóra, ha lepúderozom az orromat vagy kifestem a számat.
2012. nov. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%

Nem. Én a természetesség híve vagyok, és alapjáratban szép a bőröm, így nincs értelmes az egészséges bőr pólusait eltömni különböző vegyi anyagokkal. Alig van otthon sminkem Van 1 rúzs, 1 szemceruza. Ritkán sminkelek, így ennyi elég is. De szívesen nézegetem, és szagolgatom a parfümöket.

Az illatok jobban vonzanak, és igyekszem mindig ápolt, finom illatú lenni.

Tapasztalatból mondom. Nagyon sok fiatal lány a sminkjére több órát fordít, és sokszor egy vakolat van az arcán, de a testszagát nem veszi figyelembe. Sokszor agyon vakolva, hajuk belőve, de iszonyú izzadságszagban vannak..

2012. nov. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Én nem. De akinek ez okoz örömöt, hát csinálja. 18/L
2012. nov. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.
2012. nov. 7. 13:02
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
engem meg a parfümillat, meg bármilyen erős illat zavar egész konkrétan. Ha valaki halat evett mozi előtt és a közelembe ül, baromira tud zavarni a halszag. A parfüm betolakodik a személyes terembe.
2012. nov. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A nők nagyrésze igen :) Ha jobban érdekel akkor legyél kozmetikus esetleg sminkes, én is annak tanultam és nagy örömet tud okozni az embernek mások megszépítése :)
2012. nov. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen*-*

Az interneten töltött időm 40%-a smink cuccok illetve sminkes blogok nézegetésével telik, és imádok sminkelni...:D

17/L

2012. nov. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
48%

Nem, és nem is értem, hogy nőtársamat ez hogy tudja lekötni.

Egyáltalán nem sminkelek, nincsenek is ilyen cuccaim.

23/L

2012. nov. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!